TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nowenna do Ducha Świętego z Małą Arabką

Ocena:
(3 opinii)

Pragniemy, poprzez tę małą książeczkę, zawierającą zbiór niektórych modlitw oraz natchnień świętej Mariam, pomóc Ci w Twojej modlitwie do Ducha Świętego.

Uciekaj się do Niego nie tylko podczas dni nowenny przed Zesłaniem Ducha Świętego czy przed wspomnieniem liturgicznym świętej Karmelitanki z Betlejem.

Wzywaj Go często, niech Jego obecność napełnia Twoje życie, zarówno w chwilach trudnych, momentach kryzysu, oschłości i walki duchowej, jak też, by wyrazić Bogu swoje uwielbienie, wdzięczność i radość.

Możesz korzystać z tej nowenny w tradycyjny sposób, modląc się nią poprzez kolejne 5 dziewięć dni. Możesz także wybierać sobie dowolny jej fragment, w zależności od potrzeb Twego serca.

Duch Święty od momentu chrztu świętego jest obecny w świątyni Twego ciała i On sam będzie Cię prowadził, dlatego rozpoczynając nowennę – na nowo lub być może po raz pierwszy, w sposób bardziej świadomy – powierz Mu całe swoje życie.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

modlitwa

Książeczka przydatna. Po prostu MODLITWA. Oraz coś więcej dla duszy.

autor opinii: Grażyna Stolarska

polecam

Pozycja dla każdego, aby wzmocnić swoje życie darami Ducha Świętego. Modlitwy dające wiele do myślenia, co trzeba w życiu zmienić, poparte dogłębnym przemyśleniem i Bożym prowadzeniem. Polecam dla młodzieży i dorosłych, ale i dla osób, które pragnął przystąpić do spowiedzi generalnej.

autor opinii: MałgorzataTeluk

ponadczasowe

Nowenna z Małą Arabką jest podręczną publikacją modlitw do Ducha Świętego, które można dowolnie odmawiać, wybierając je losowo, bądź w formie nowenny. Polecam ze względu na fragmenty pism świętej Marii od Jezusa Ukrzyżowanego i piękne odkrywanie mocy Ducha Świętego w czytanych tekstach.

autor opinii: Zdzisława Liebchen

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Karmelitów Bosych
Autor: Andrzej Gbur OCD
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 35
Wymiar [mm]: 115x165
EAN: 9788376043586
ISBN: 9788376043586
ID: 323659

Zobacz również

Książka wyróżniona Nowenna do Ducha Świętego z Małą Arabką
5.38 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...