TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rozmowy z Aniołem Stróżem. O mówieniu prawdy i zwyciężaniu lenistwa

Ocena:
(3 opinii)

Antoś jest mądrym chłopcem i bacznym obserwatorem. Zadaje wiele pytań. Na niektóre odpowiadają mu rodzice, a na inne… jego Anioł Stróż, który spotyka się z chłopcem każdego wieczora. Dzięki rozmowom z Aniołem Antoś uczy się przezwyciężać lenistwo i zaczyna rozumieć, jak ważne jest mówienie prawdy.

Autorka, wybitny pedagog z wieloletnim stażem, zapewnia, że treść książki jest "z życia wzięta". Dlatego staje się bliska dzieciom i przez to posiada ogromny walor wychowawczy. Doskonała lektura do wspólnego, rodzinnego czytania. Niewątpliwym atutem są również fantastyczne, kolorowe ilustracje pana Marcina Piwowarskiego.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

seria, która trafia do serc i główek dzieci

Fantastyczna seria. Proste opowieści o dziecięcych problemach i sposobach radzenia sobie z nimi. Moje dzieci słuchają tych opowieści z otwartymi buziami i co ciekawsze w życiu codziennym potrafią skorzystać z ich mądrości. Zdarza im się przytaczać te historie i podpowiadać sobie wzajemnie zasłyszane w książeczce rozwiązania. Warto przecztać (całą serię) razem z dziećmi - wtedy możemy choć na chwilę zajrzeć w ich świat pełen tajemnic, trudnych i nowych sytuacji, ale i radosnych rozwiązań...
Warto przeczytać, aby zrozumieć dziecko i mądrze pomóc mu dorastać.

autor opinii: Joanna

sympatyczna :)

nabyłam tę książeczkę w prezencie dla braciszka, ale bardziej spodobała się starszej od niego siostrzyczce i mnie osobiście:) bardzo prosta aczkolwiek krótka bardzo bo zaledwie 4 historyjki, opowiadanka... podejmuje jednak bardzo ważną kwestię a tak trudną dziś jaką jest mówienie prawdy i zwalczanie lenistwa:) polecam zatem np jako na upominek :)

autor opinii: Kasia

Polecam

Piekna mała książeczka z modlitwami i opowieścią o opiece Anioła Stróża popartą rysunkami trafiającymi do małych dzieci :)))

autor opinii: Joanna

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 36
Wymiar [mm]: 200x200
EAN: 9788374243780
ISBN: 978-83-7424-378-0
ID: 124740

Zobacz również

Rozmowy z Aniołem Stróżem. O mówieniu prawdy i zwyciężaniu lenistwa
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...