TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rozmowy z Aniołem Stróżem o świętach, prezentach i innych ważnych sprawach

Ocena:
(8 opinii)

Za co dziękować w dniu urodzin? Czy to, co robią wszyscy, zawsze jest godne naśladowania? Co napisać w liście do Świętego Mikołaja? Dobrze, że Antoś ma Anioła Stróża, który mu pomoże znaleźć odpowiedzi na te ważne pytania.

Opinie naszych Klientów (8 opinii)Napisz swoją opinię

Anioł

Uważam tę pozycję za bardzo dobrą. Mam synów w wieku 9 i 10 lat bardzo chętnie słuchają gdy czytam je do poduszki. Bardzo polecem. Dają świadomość obecności Anioła stróża przy nas 24 h na dobę i posiadają bardzo wychoawwcze przesłania. Piszę w liczbie mnogiej ponieważ zakupiłam u Was już następne pozycje z tej serii.

autor opinii: Elżbieta Kłósek

Polecam!

Piękna ksiazka! Bardzo polecam serie książeczek "Rozmowy z aniołem". Opowieści w prosty sposób opowiadają o dziecięcych problemach, pokazują jak radzić sobie z emiocjami, jak uczyc sie wartości.

autor opinii: Edyta

Wspaniała

Należy tę książeczkę przeczytać razem z dziećmi. Daje wiele do myślenia nie tylko dzieciom. Ważne sprawy dziecięce przedstawione w zrozumiały sposób.

autor opinii: Danuta Kamińska

Sprawy ważne przedstawione w sposób bardzo przystępny. Książkę kupiłam z myślą o moim czteroletnim Antku, ale chętniej słucha jej 6 letnia Terenia.

autor opinii: Joanna Wojtaszek

Daje do myślenia nie tylko dzieciom

To juz druga pozycja tej autorki, która mamy. Zabawne, pouczajace historie. Warte przeczytania. Dzieciaki je lubią chociaż dobrze je czytać gdy nie są zmęczone.

autor opinii: Hania

świetna książka dzieciaki chcą jeszcze!!!!!!!

autor opinii: Sylwia

seria która trafia do główek i serc dzieci

Fantastyczna seria. Proste opowieści o dziecięcych problemach i sposobach radzenia sobie z nimi. Moje dzieci słuchają tych opowieści z otwartymi buziami i co ciekawsze w życiu codziennym potrafią skorzystać z ich mądrości. Zdarza im się przytaczać te historie i podpowiadać sobie wzajemnie zasłyszane w książeczce rozwiązania. Warto przecztać (całą serię) razem z dziećmi - wtedy możemy choć na chwilę zajrzeć w ich świat pełen tajemnic, trudnych i nowych sytuacji, ale i radosnych rozwiązań...
Warto przeczytać, aby zrozumieć dziecko i mądrze pomóc mu dorastać.

autor opinii: Joanna

ok

Książeczka ogólnie może być, syn który ma 9 lat zasnął przy niej, a drugi syn 4 lata dotrwał do końca czytanki.

autor opinii: Aneta

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 36
Wymiar [mm]: 200x200
EAN: 9788374246002
ISBN: 978-83-7424-600-2
ID: 148323

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Rozmowy z Aniołem Stróżem o świętach, prezentach i innych ważnych sprawach Rozmowy z Aniołem Stróżem o świętach, prezentach i innych ważnych sprawach
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...