TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rozmowy z Aniołem Stróżem. O tym, czy łatwo być przedszkolakiem

Ocena:
(2 opinii)

Antoś chodzi już do przedszkola. Tam zdarzają się mu różne nieprzewidziane wypadki, dlatego czasami trzeba kogoś przeprosić, innym razem pozbierać bez marudzenia zabawki. To nie zawsze jest łatwe. Wtedy przybywa na pomoc Anioł Stróż. Szczere rozmowy Antosia z jego gościem z nieba odbywają się tuż przed snem. Dzięki nim każdy kolejny dzień jest coraz lepszy.

Autorka, wybitny pedagog z wieloletnim stażem, zapewnia, że treść książki jest "z życia wzięta". Dlatego staje się bliska dzieciom i przez to posiada ogromny walor wychowawczy. Doskonała lektura do wspólnego, rodzinnego czytania. Niewątpliwym atutem są również fantastyczne, kolorowe ilustracje pana Marcina Piwowarskiego.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

kupiłam kilka książek z tej serii dla swojego 4 letniego synka. Bardzo polecam. Piękne ilustracje i treści- mały od razu starał się naśladować głównego bohatera, wcielał w życie różne pomysły i codziennie się pytał dlaczego on nie widzi swojego anioła. Doskanała książka do rozmowy z dzieckie o ważnych sprawach.

autor opinii: Katarzyna Dziak

świetna seria która trafia do główek i serc dzieci

Fantastyczna seria. Proste opowieści o dziecięcych problemach i sposobach radzenia sobie z nimi. Moje dzieci słuchają tych opowieści z otwartymi buziami i co ciekawsze w życiu codziennym potrafią skorzystać z ich mądrości. Zdarza im się przytaczać te historie i podpowiadać sobie wzajemnie zasłyszane w książeczce rozwiązania. Warto przecztać (całą serię) razem z dziećmi - wtedy możemy choć na chwilę zajrzeć w ich świat pełen tajemnic, trudnych i nowych sytuacji, ale i radosnych rozwiązań...
Warto przeczytać, aby zrozumieć dziecko i mądrze pomóc mu dorastać.

autor opinii: Joanna

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 36
Wymiar [mm]: 200x200
EAN: 9788374243773
ISBN: 978-83-7424-377-3
ID: 124739

Zobacz również

Rozmowy z Aniołem Stróżem. O tym, czy łatwo być przedszkolakiem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...