TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Okularnica

Moja twarz jest brzydka. Moje mieszkanie jest brzydkie. Moje życie jest brzydkie. (...) Okulary na wielkim nosie. To ja. Ohyda. Podobno Bóg stworzył nas na swoje podobieństwo. Jeżeli wyglądam jak On, to Mu nie zazdroszczę. (...) Zażalenia do Pana Boga nie wycofuję. Narozrabiał.

Nowy dom, nowa szkoła, nowi koledzy - nadzieja na nowe życie. Kaśka właśnie przeprowadziła się z mamą do miasta. Miały wtopić się w tłum i rozpocząć wszystko od nowa. Spóźniła się na rozpoczęcie roku szkolnego. Myślała, że zgubi się w tłumie, będzie mogła pozostać niezauważona. Nienajlepiej ubrana i uczesana i ... właśnie się zakochała.

"Okularnica" to niezwykła i poruszająca historia dla młodzieży. Opowiada o relacjach, miłości, przyjaźni, ale również o brawurze, upokarzaniu czy naśmiewaniu się z wyglądu.

Zachęca do przemyśleń nad własnym zachowaniem, nad podejściem do życia i odnoszeniem się do innych. Fabuła w wielu miejscach jest dramatyczna, ale ostatecznie przynosi nadzieję, że w życiu każdy może dostać swoją szansę.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Elżbieta Wojnarowska
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 368
Wymiar [mm]: 124x194
EAN: 9788377678169
ISBN: 9788377678169
ID: 258598

Zobacz również

Okularnica
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...