TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Opowieść Bożonarodzeniowa z szopką betlejemską origami

Jeśli szukasz pomysłu, który przed Bożym Narodzeniem zaangażuje całą Twoją rodzinę, a do tego ubogaci Was duchowo, świetnie trafiłeś!

Przedstawiamy jeden z najciekawszych i najbardziej oryginalnych projektów wydawniczych na rynku książki katolickiej dla dzieci.

Dzięki tej książce przepiękna opowieść bożonarodzeniowa przenosi nas ze współczesnego świata w realia Betlejem, miejsca przyjścia na świat Bożego Syna. Historia narodzenia Jezusa opatrzona została pięknymi ilustracjami przemawiającymi do wyobraźni każdego dziecka.

Dodatkowo w narrację wplecione zostały symbole figurek origami do samodzielnego złożenia z papieru, którymi można odgrywać sceny z opowieści i wcielać wydarzenia z książki w realną zabawę.

Drugą część publikacji stanowią oryginale diagramy origami pokazujące krok po kroku, jak zginając papier, stworzyć przebogatą scenerię szopki betlejemskiej oraz bożonarodzeniowe ozdoby na choinkę. Powstałe w ten sposób papierowe figurki mogą posłużyć zarówno do stworzenia niepowtarzalnego świątecznego wystroju domu, jak i do zabawy wzbogacającej narrację opowieści.

    Ta książka to:
  • Wspaniała zabawa dla całej rodziny
  • Rozrywka i wiedza podana w przepięknej oprawie
  • Możliwość zaangażowania się w różnorakie aktywności
  • Dobry pomysł do wykorzystania w niebanalnych zajęciach z dziećmi

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rafael
Autor: Barbara Furmanowicz
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 256
Wymiar [mm]: 205x290
EAN: 9788365889942
ISBN: 9788365889942
ID: 422583

Zobacz również

Opowieść Bożonarodzeniowa z szopką betlejemską origami
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...