TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Opowieść wigilijna

Ocena:
(2 opinii)

Opowieść o tym szczególnym dniu w roku, kiedy pieniądze tracą swoją wartość, o dniu, w którym przerywamy pogoń za doczesnymi dobrami i skupiamy się na tym, co jest najważniejsze. Chciwego i zgorzkniałego kupca, Scrooge'a, czekają kolejne samotne święta Bożego Narodzenia. Nie martwi go to jednak wcale. Od lat jest już bowiem niezdolny do odczuwania radości z powodu ich nadejścia. Ale tym razem będzie inaczej...

Wizyta niespodziewanych "gości" sprawi, że postanowi odmienić całe swoje dotychczasowe życie... Dodatkiem do książki jest płyta z jednym rozdziałem książki w interpretacji Zbigniewa Zapasiewicza.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Książkę kupiłem dla wnusi, ale sam również po latach ją ponownie przeczytałem. Jest to wartościowa, a jednocześnie piękna literacko pozycja, która może spełniać bardzo wychowawczą rolę - zwłaszcza przy zalewie literatury krzykliwie reklamowanej, a mało wartościowej, czy też wręcz wychowawczo szkodliwej (Potter i okolice.....)

autor opinii: Zygmunt Kubica

Klasyka

Myślę, że opowieść jest dość dobrze znana. To już klasyka. Ogromnie głęboka, dająca wiele do myślenia i pięknie ukazująca, jak wiele w sercu człowieka mogą zmienić święta. Jeśli ktoś do dziś nie zna - Polecam!

autor opinii: Paweł Pomianek

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Media Rodzina
Autor: Charles Dickens
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 128
Wymiar [mm]: 180x230
EAN: 9788372782243
ISBN: 83-7278-224-5
ID: 43959

Zobacz również

Opowieść wigilijna
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...