TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Opowieści biblijne dla dzieci

Poznaj Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu opowiedziane i skierowane bezpośrednio do dzieci. Najważniejsze biblijne wydarzenia zostały opisane pięknym, współczesnym językiem, zrozumiałym dla młodego pokolenia, ale w sposób odpowiedzialny i zachowujący wartościowe treści.

Ta doskonała pozycja ma szansę wprowadzić nasze dzieci w fascynujący świat Biblii oraz przygotować je do dojrzałego obcowania i czerpania z mądrości słowa Bożego. Rodzice, dziadkowie, chrzestni, bliscy, wszyscy, którym zależy na odpowiedzialnym wychowaniu, tą publikacją mogą kształtować wrażliwość, moralność, religijność oraz wiarę najmłodszych według najwyższych standardów i najlepszych wzorców.

Niezaprzeczalnym atutem wydania są fantastyczne, bajecznie kolorowe ilustracje stworzone z dbałością o najmniejszy detal. Ubarwiają one każdą z historii i sprawiają, że od książki trudno się oderwać, a obcowanie z nią jeszcze mocniej rozpala wyobraźnię dziecka.

Wydanie posiada imprimatur Kościoła katolickiego, co gwarantuje najwyższą jakość przekazywanych treści. Konsultacji pod względem teologicznym podjął się wybitny biblista z benedyktyńskiego opactwa w Tyńcu, prof. o. Tomasz Dąbek.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Rafael
Autor: Aleksandra Polewska, Alicja Groszek-Abramowicz
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 256
Wymiar [mm]: 205x290
EAN: 9788365889935
ISBN: 9788365889935
ID: 422547

Zobacz również

Opowieści biblijne dla dzieci
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...