BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Opowieści pielgrzyma (CD)

Ocena:
(5 opinii)

Książka jest zaliczana do klasyki duchowych tekstów tradycji Kościoła wschodniego: prosty i przystępny traktat poświęcony modlitwie Jezusowej.

Nagranie w wyjątkowej interpretacji Dariusza Kowalskiego, polskiego aktora filmowego, doskonale znanego z serialu "Plebania", w którym gra postać Janusza Tracza.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo wartościowa lektura polecam

autor opinii: Kinga Jully

Opowieści pielgrzyma

Jedna z najlepszych książek o modlitwie i życiu duchowym jakie przeczytałem. Znakomicie wprowadza w duchowość Chrześcijan Wschodu. Polecam każdemu poszukującemu inspiracji do modlitwy i pragnącemu poznać duchowość Kościołów Wschodnich.

autor opinii: ks. Piotr Drewniak

zdecydowanie polecam!

niełatwe treści przedstawione w bardzo atrakcyjnej formie powieści, dodatkowo profesjonalnie przeczytanej- polecam!

autor opinii: Michał

Bardzo refleksyjna, mądra książka. Kupiłam wersję elektroniczną i słuchałam z mężem podróżując samochodem. Lektor czytający "Opowieść pielgrzyma' wykonał swoje zadanie wzorowo. Książka ubogacająca duchowo, każdego człowieka. Napisana z dużą pokorą i niesamowitą wrazliwością. Serdecznie polecam.

autor opinii: Bogusława

polecam

Z przyjemnością przesłuchałam "Opowiści pielgrzyma" ananimowego autora, aż przykro, że we współczesnych czasach chrześcijanin (ja z pewnością też) takiego wędrującego chrześcijanina (o ile teraz ktoś by takie życie wybrał) nie przyjęłabym do swojego domu i jak wiele przez to tracimy, tyle świadectw działania Bożej Łaski, tyle niesamowitych historii ludzkiego zmagania się z losem, przeznaczeniem i wyborami. Tyle pozytywnych przykładów, że nigdy nie należy tracić nadziei. Dobrze, że istnieje taka pozycja, polecam.

autor opinii: Zofia

Informacje techniczne

Wydawca: W Drodze
Rok wydania: 2011
EAN: 9788370337797
ISBN: 9788370337797
ID: 204409

Zobacz również

Opowieści pielgrzyma (CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...