TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Opowieści z Narnii

Ocena:
(2 opinii)

Jednotomowe wydanie wszystkich siedmiu części "Opowieści z Narnii". Okładkę tej edycji zdobi piękny plakat z najnowszej ekranizacji "Podróży Wędrowca do Świtu".

W 1949 roku C.S. Lewis napisał powieść dla dzieci, którą zatytułował tajemniczo "Lew, Czarownica i stara szafa". Była to historia rodzeństwa, które przypadkiem trafiło do magicznej krainy zwanej Narnią i po niezwykłych przygodach uchroniło ją przed zagrożeniem ze strony Białej Czarownicy.

Świat Narnii, z jej mówiącymi zwierzętami, faunami i innymi fantastycznymi stworzeniami, świat, nad którym czuwa lew Aslan i w którym dobro znajduje zawsze sposób, by pokazać swoją siłę, zafascynował nie tylko młodszych, ale także i starszych czytelników. C.S. Lewis stworzył później jeszcze sześć kolejnych tomów swojej historii, które znane są obecnie jako cykl "Opowieści z Narnii".

Dziś, ponad pięćdziesiąt lat od pierwszego wydania, "Opowieści z Narnii" weszły na stałe do kanonu literatury światowej i zajmują tam poczesne miejsce obok innych arcydzieł.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

NARNIA

SUPER ,WYJĄTKOWA,POLECAM MIŁOŚNIKOM PRZYGÓD!!!!!!!!

Klasyka gatunku

Książka niesamowicie pouczająca, wciągająca. Przenosi we wspaniały świat wyobraźni. Jest w niej mnóstwo elementów odnoszących się do życia duchowego. Jedna z najlepszych powieści jakie w życiu przeczytałem.

autor opinii: Konrad Cygan

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Media Rodzina
Autor: C.S. Lewis
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 866
Wymiar [mm]: 155x235
EAN: 9788372784902
ISBN: 978-83-7278-490-2
ID: 186202

Zobacz również

Opowieści z Narnii
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...