TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Opowieści z Narnii. Tom 1-7

Ocena:
(4 opinii)

"Opowieści z Narnii" to siedmioczęściowy cykl powieściowy autorstwa Clive'a Staplesa Lewisa (1898-1963), angielskiego pisarza, filozofa i wykładowcy literatury średniowiecznej i renesansowej na uniwersytecie w Oksfordzie.

"Książki o fantastycznej krainie Narnii powstały w latach 1950-56 i osiągnęły wielki sukces w Europie i USA. Przetłumaczono je na 29 języków, sprzedano ponad 85 milionów egzemplarzy. Są od lat doskonale znane w Polsce, także dzięki znakomitemu tłumaczeniu Andrzeja Polkowskiego.

Zobacz tę książkę także w twardej oprawie, wydanej w dwóch tomach.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

To lektura obowiązkowa!

Wciąż wracam do czytania "Opowieści z Narni" i wciąż podaję książkę dalej, aż trzeba znowu zakupić kolejne egzemplarze... Wspaniały świat, w którym można odkryć głębię chrześcijaństwa i jego sedno i nie zagubić się w teologicznych rozwiązaniach. Moje serce zawsze jest porwane do Tego, który oddał życie za nas, byśmy byli razem z Nim w Krainie Szczęśliwości. Polecam.

autor opinii: Marzena Sztorc

Świetna seria książek dla młodzieży i nie tylko :)

Świetna seria książek! Naprawdę polecam a i wydanie jest świetne. Mam ją od jakiegoś czasu i teraz moi młodsi kuzyni ją pożyczają i czytają z fascynacją. Sama chętnie sięgam do tej książki.

autor opinii: Karolina Nowak

Po cóż się rozpisywać, trzeba po prostu dać się wciągnąć w ten czarowny nastrój powieści. Książka cudowna, czytałam ją razem z synem.

Magia w pozytywnym znaczeniu..

Pamiętam moją Pierwszą Komunię św. i moją chrzestną wręczającą mi 2 grube tomy Opowieści z Narnii.. Pamiętam wieczór gdy z wypiekami na twarzy pochłaniałam kolejne strony.. Pamiętam jak bardzo żałowałam ,że czas już spać..Pamiętam jak każda kolejna kartka przenosiła mnie w magiczna Krainę Narnii.. Mojej Narnii..Pamiętam jak dzieliłam się tą książką z innymi, jak bardzo była dla mnie ważna.. Niedawno do niej wróciłam.. dziś po 17 latach te 2 tomy są "sczytane" do granic..ale ciągle jest we mnie Narnia, jej pozytywna magia..w wakacje znów przeczytałam wszystkie 7 tomów.. warto było.. człowiek jest szczęśliwy tylko wtedy gdy zachowa w sobie dziecko..

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Media Rodzina
Autor: C.S. Lewis
Rok wydania: 2012
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788372781871
ISBN: 978-83-7278-187-1
ID: 39953

Zobacz również

Książka wyróżniona Opowieści z Narnii. Tom 1-7
58.42 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...