TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Osiem sposobów na szczęście. Jan Paweł II o Ośmiu Błogosławieństwach

Ocena:
(6 opinii)

Seria nazywa się "Papieska", ale w książkach z tej serii nie zobaczysz Papieża; zobaczysz, co Papież mówi o życiu. Tym razem przypomina nam o tym, że błogosławieni znaczy szczęśliwi!!! W tej książce znajdziemy omówienie każdego błogosławieństwa.

"Błogosławieństwa wyznaczają drogę do Królestwa Bożego dzisiejszemu człowiekowi, ukształtowanemu przez technikę i środki społecznego przekazu. Człowiekowi cierpiącemu z powodu nierówności i lękającemu się konfliktów. Człowiekowi, który sądzi, że panuje nad światem i własnym życiem, ale ulega złudzeniu źle pojmowanej wolności. Błogosławieństwa są dlań odpowiedzią. Obiecują miłosierdzie, ziemię pokoju i sprawiedliwości, pocieszenie serc, radość z bycia nazwanym dzieckiem Bożym, wizją chwały Bożej. Każde błogosławieństwo głosi pełnię życia wiecznego, ukazuje powołanie człowieka" (Homilia podczas Mszy Świętej w., Miluza, Francja, 11 października 1988 r.).

Treść, zdjęcia wkomponowane w nowoczesną grafikę sprawiają, że ta książka to bardzo cenny i nietuzinkowy prezent. Dla Ciebie i dla tej osoby, której życzysz: "Wszystkiego, co najlepsze". Świetny prezent dla młodego człowieka, np. z okazji sakramentu bierzmowania.

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Dobra książka na prezent

Książeczkę dostałam kiedyś na prezent i takie chyba jest jej najlepsze przeznaczenie. Bardzo ładnie wydana. Ładna okładka. Polecam.

autor opinii: Karolina Nowak

Fajna ksiazka

Malenstwo takie ,ale ladnie wydane , przyznam sie ze nie zdazylam zajrzec do srodka,pakowalam w pospiechu na prezent , ale na pierwszy rzut oka fajna.

autor opinii: Aleksandra Brudny

Jestem zadowolona z zamówionego towaru, paczkę otrzymałam szybko, dobrze zabezpieczoną a książki okazały się ciekawe

autor opinii: Aleksandra Tworek

Krótka, ale niezwykle treściwa książeczka. Świetna do tego, by w zgiełku życia zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o tym, co najważniejsze... Polecam.

autor opinii: Basia

Jan Paweł II - osiem sosobów na szczęście

Ładnie wydana książeczka. Posłużyła mi na upominek dla chorej osoby. Zawiera słowa krzepiące dla duszy.

autor opinii: Aleksandra

o Ośmiu Błogosławieństwach

Bł.Jan Paweł II o Ośmiu Błogosławieństwach dobrze dobrany tekst w korelacji z obrazem przemawiającym do serca i umysłu Czytelnika

autor opinii: Ks.Tadeusz Knut

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Jan Paweł II
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 48
Wymiar [mm]: 150x150
EAN: 9788371688744
ISBN: 9788371688744
ID: 56682

Zobacz również

Osiem sposobów na szczęście. Jan Paweł II o Ośmiu Błogosławieństwach
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...