TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Osobiste poświęcenie się Sercu Jezusowemu

Ocena:
(1 opinii)

Nabożeństwo osobistego poświęcenia się Sercu Jezusowemu obdarzone zostało aż dwunastoma obietnicami danymi św. Małgorzacie Alacoque przez Pana Jezusa w objawieniu.

Uwrażliwia nas ono na grzechy i pilną potrzebę wynagradzania za tych, którzy ranią Boże Serce. Jest także doskonałym przygotowaniem do Intronizacji Serca Jezusowego w naszych rodzinach i w Ojczyźnie.

Niech Najświętsze Serce Jezusa przemówi do każdego z serc czytających tę książkę i pociągnie je do Siebie Swą nieskończoną miłością!

Zobacz tę książkę również w twardej oprawie.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Konkretna,jasna i praktyczna

Bardzo dobrze napisana, wyczerpujące odpowiedzi i objaśnienia o nabożeństwie,historii i praktyce pierwszych piatków miesiąca.Książka przybliża kult Najświętszego Serca Pana Jezusa.Dowiedziałam się z niej, że to nie tylko Spowiedź Św. przez 9 miesięcy, ale również notatki duchowe (bardzo pomocna tabelka),codzienne odnawianie aktu powierzenia się, Godzina święta ,czytanie Ewangelii. ..Gorąco polecam każdemu, kto poważnie myśli o poświęceniu się NSPJ, aby poznał i dowiedział się jak najwięcej o łaskach lecz także obowiązkach wynikających z tego nabożeństwa.Mnie pochłonęła ta książka całkiem i polecam ją każdemu.

autor opinii: Anna Sikorska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rosemaria
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 120
Wymiar [mm]: 120x165
EAN: 9788363110550
ISBN: 9788363110550
ID: 362308

Zobacz również

Osobiste poświęcenie się Sercu Jezusowemu
20.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...