TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Piąta Ewangelia. Daj się poprowadzić Słowu

Ziemia Święta nazywana jest piątą Ewangelią.

Pielgrzymowanie i odkrywanie ojczyzny Jezusa przemawia do nas, uzupełniając obrazy biblijne oraz dając wyobrażenie o realiach, w których żył Chrystus.

Proponujemy, by w podróż po Ziemi Świętej wybrać się z charyzmatycznym i obdarzonym niezwykłym talentem oratorskim abp. Grzegorzem Rysiem.

Książka jest zapisem pielgrzymki, jaką Ksiądz Arcybiskup odbył, podążając śladami Zbawiciela.

We wszystkich tych miejscach, które znamy ze scen ewangelicznych, jako przewodnik snuje refleksje, wygłasza homilie, powołuje się na Pismo Święte i opatruje je swym komentarzem. Przy okazji podaje mnóstwo ciekawostek, odkrywa fascynujące, nieznane fakty oraz tajemnice ojczyzny Jezusa. Przede wszystkim jednak przybliża prawdy wiary i daje świadectwo obecności Boga.

Pozwólmy się poprowadzić Słowu i wsłuchajmy się w przepiękną narrację abp. Rysia, która będzie niezapomnianym komentarzem do Pisma Świętego.

Arcybiskup metropolita łódzki Grzegorz Ryś - niezrównany kaznodzieja i mówca potrafiący prostym językiem przekazać głębokie i poruszające treści. To kapłan, który nie boi się trudnych tematów i zawsze podchodzi do nich z ewangeliczną troską, za co cieszy się szczególnym szacunkiem oraz uznaniem wśród wiernych. Jego dewiza biskupia brzmi: Virtus in infirmitate, czyli „Moc w słabości".

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rafael
Autor: bp Grzegorz Ryś
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 239
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788366250970
ISBN: 978-83-66250-97-0
ID: 467542

Zobacz również

Książka wyróżniona Piąta Ewangelia. Daj się poprowadzić Słowu
49.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...