TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pierwsze kroki do wyjścia z alkoholizmu

W którym momencie picie staje się problemem? Prezentowany poradnik będzie doskonałą pomocą dla wszystkich, którzy niepokoją się o siebie lub o kogoś bliskiego, a także dla tych, którzy od dłuższego czasu zmagają się już z nadużywaniem alkoholu.

W odróżnieniu od wielu innych pozycji, prezentujących kliniczne podejście do problemu, książka ta została napisana przez eksperta, który sam był uzależniony. Wyjaśnia on, w jaki sposób alkohol oddziałuje na mózg, na cały organizm, a przede wszystkim na codzienne życie osoby uzależnionej. Odpowiada na pytanie, co można zrobić, by zobaczyć przed sobą zdrowszą, lepszą przyszłość.

Nowa seria "Pierwsze kroki do..." to samopomocowe miniporadniki, które oferują praktyczne rady dotyczące najczęściej spotykanych problemów ludzi żyjących w XXI w. Zostały napisane przez specjalistów w danych dziedzinach, wielu z nich miało także osobiste doświadczenie z opisanymi problemami. Są oni zatem ekspertami nie tylko z zawodowego punktu widzenia. Dzięki temu są bardziej wiarygodni i niejednokrotnie w tych poradnikach pierwszej pomocy występują bardziej jako partnerzy dla czytelnika, niż jako naukowcy z akademickim podejściem do problemu.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Jedność
Autor: John McMahon
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 96
Wymiar [mm]: 120x180
EAN: 9788376602417
ISBN: 9788376602417
ID: 214887

Zobacz również

Pierwsze kroki do wyjścia z alkoholizmu
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...