TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Piotrek i Ania idą do Pierwszej Komunii

Ocena:
(1 opinii)

Książka w przystępnej formie pokazuje wielką rolę rodziców w przygotowaniu dziecka do Komunii. Przykłady z życia Lolka Wojtyły, w przyszłości błogosławionego Jana Pawła II, dają konkretne wskazówki, jak pomóc dziecku zbliżyć się do Boga.

Krótkie rozdziały umożliwiają wykorzystanie książki jako lektury czytanej przez rodziców dzieciom na dobranoc.

Od trzydziestu jeden lat jestem księdzem zaangażowanym w duszpasterstwo, zwłaszcza przygotowywanie dzieci do wczesnej Pierwszej Komunii Świętej. Z radością witam książkę przygotowaną przez Piotra Giertycha. Książka ta jest dla wszystkich: dla dzieci, ich rodziców, katechetów i księży. Gorąco polecam!

ks. prob. Marcin Węcławski

Autor z wykształcenia jest doktorem teologii, magistrem inżynierem leśnictwa, pracował jako wicedyrektor szkoły i katecheta. Przygotował do Pierwszej Komunii i spowiedzi setki dzieci, a także młodzież do sakramentu bierzmowania. Pomysłodawca i współtwórca wydarzenia kulturalnego Orszak Trzech Króli. Z zamiłowania przyrodnik i odtwórca historii. Każdą wolną chwilę spędza wraz z przyjaciółmi w terenie, obserwując i studiując przyrodę, najchętniej o wschodzie słońca.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Super. jestem bardzo zadowolona,. Każde z 10 przykazań ładnie rozpisane,. Jeden rozdział poświęcony przybyciu nowego dziecka w rodzinie. polecam czytać całą rodziną

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Bernardinum
Autor: Piotr Giertych
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 182
Wymiar [mm]: 180x230
EAN: 9788378231042
ISBN: 978-83-7823-104-2
ID: 255507

Zobacz również

Piotrek i Ania idą do Pierwszej Komunii
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...