TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pojednać się z samym sobą

Nikt nie żyje w całkowitej zgodzie z samym sobą, ani też w pełni pogodzony z własną przeszłością. W istocie wiele z psychicznych ciężarów może stanowić przeszkodę dla wewnętrznego pokoju, do którego przecież dążymy. Nawiązywane przez nas relacje często bywają zniekształcone: stosunek do Boga, innych ludzi, ale także stosunek do siebie samego. Tymczasem jesteśmy stworzeni do tego, by otrzymywać Miłość, dając siebie w zamian. W tym tkwi nasze prawdziwe szczęście.

Niniejszy traktat proponuje nam przebycie drogi pogodzenia się z samym sobą. Pomaga nam w głębszym zrozumieniu, kim jesteśmy i dostrzeżeniu tego, co w naszych sercach może stać na przeszkodzie lub powstrzymywać ów dar czystej i bezinteresownej miłości, której tak pragniemy. W ten sposób traktat ten otwiera przed każdym z nas drogę pokoju, jaką jest droga Błogosławieństw.

Joëlle Laflûte-Marietti, chrześcijańska terapeutka, w 1998 r. założyła Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wzajemnej Pomocy Chrześcijańskiej (Association pour le Dévéloppement de la Relation d’Aide Chrétienne). Proponuje szkolenia, konferencje oraz kursy korespondencyjne w tej dziedzinie.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: Joelle Laflute-Marietti
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 88
Wymiar [mm]: 120x180
EAN: 9788375801491
ISBN: 978-83-7580-149-1
ID: 167942

Zobacz również

Pojednać się z samym sobą
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...