TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pokonałem nerwicę. Historia mojego zmagania

Ocena:
(3 opinii)

To nie jest książka napisana przez zawodowego psychoterapeutę. To nie jest książka napisana przez naukowca, twórcę teorii zaburzeń neurotycznych. To jest prawdziwa historia. Opowiedziana nie z pozycji zewnętrznego obserwatora, ale z głębi własnego doświadczenia.

Nie jest to książka o objawach nerwicowych, chociaż zawiera ich wyczerpującą listę. Nie jest to również książka o tym, jak porażające są doznania panicznego lęku, chociaż zawiera sugestywne opisy takich przeżyć.

Jest to opowieść o tym, jak pozbyć się ciągłego niepokoju i zostawić nerwicowy koszmar za sobą. Jak wrócić do normalnego, radosnego życia. Bez ciągłego napięcia, bez ciągłego wyczekiwania na kolejny atak paniki, bez depersonalizacji. I bez nawrotów.

Jest to również książka pełna dystansu wobec samego siebie i wobec świata. Opowiedziana z humorem i pasją. Na przekór własnym słabościom.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Nerwica jak była tak jest

Jak to mawiała moja babcia. Nerwicę pokona śmierć albo zmiana środowiska w którym przebywamy... książka nic nie wnosi...

autor opinii: Slawek

Świetna książka bardzo dobrze ukazuje na czym polegają stany nerwowe. Zawiera wiele narzędzi pozwalających wyjść z tej przykrej dolegliwości.

autor opinii: Dominik

Warto porównać

Jestem bardzo zadowolona z książki. Traktuję ja jak poradnik a zarazem weryfikację swojego życia, co było nie tak co się przyczyniło, na co zwracać uwagę przy atakach"niekontrolowanych" ale i na rozmyślaniu jak postępować w takich sytuacjach. Nie zawsze nawet rodzina wie jak pomóc, uważa te ataki jak rodzaj histerii i wymuszania na nich dodatkowego skupienia na osobie dotkniętej nerwicą. Sama nerwica jest też w tych naszych czasach "wkładana" do jednej szufladki z innymi powiązanymi chorobami. Mi pomaga bardzo bo nawet lekarze często ograniczają się do wysłuchania petenta przepisania odpowiedniej dawki leków zanotowania co trzeba i "finito" a potrzeba jest większa. Ja daję tej książce 5+

autor opinii: Halina Kupecka

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Grzegorz Szaffer
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 168
EAN: 9788377671184
ISBN: 978-83-7767-118-4
ID: 249772

Zobacz również

Pokonałem nerwicę. Historia mojego zmagania
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...