TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Biblia leczy. Pokonywanie złych myśli

Ocena:
(1 opinii)

Współczesny człowiek żyje, jak się czasem mówi, "na wysokich obrotach". W wielu dziedzinach zdobycze cywilizacji wyznaczają takie tempo i sposób życia, który wewnętrznie rozbija człowieka. Stąd zainteresowanie różnymi szkołami wewnętrznego doskonalenia, medytacji, wyciszenia, korzystanie z pomocy różnego rodzaju mistrzów, psychoterapeutów i duchowych przywódców.

Nasze dziedzictwo judeo-chrześcijańskie oferuje nam Biblię jako tekst równocześnie Boski i ludzki pomocny w wewnętrznej integracji człowieka. Pierwsza części książki ukazuje Biblię jako pełne mocy słowo Boże, które może uleczyć nasze słabości wynikające z grzechu i wewnętrznego rozbicia. Podaje sposoby właściwego korzystania z tego skarbca i przestrzega przed niebezpieczeństwami wynikającymi z podchodzenia do niego w sposób powierzchowny lub nawet magiczny.

W drugiej części pozycja podaje zestawienia świętych tekstów jako pomoc w opanowaniu własnej duchowej słabości. W oparciu o przemawiające do nas wypowiedzi Pisma Świętego możemy starać się rozwiązywać trudne sytuacje naszego życia...

Słowo Boże budzi ufność i nadzieję. Pomoc w duchowych chorobach i złych myślach odczujemy, gdy lektura Słowa Bożego będzie stanowiła istotną część naszego chrześcijańskiego życia, razem z modlitwą, korzystaniem z Sakramentów świętych i pracą nad opanowaniem własnych słabości.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

bardzo dobra ksiązka

bardzo dobra książka dla osób mających problemy ze złymi myślami, polecał ją o. Pacyfik podczas mszy o uzdrowienie i uwolnienie

autor opinii: Janusz K.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: o. Tomasz M. Dąbek OSB
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 176
Wymiar [mm]: 140x205
EAN: 9788375953374
ISBN: 9788375953374
ID: 205662

Zobacz również

Biblia leczy. Pokonywanie złych myśli
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...