TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pollyanna

Ocena:
(3 opinii)

Czy w obliczu niepowodzeń, przykrości i zmartwień można zachować uśmiech i pogodę ducha? To z pewnością niełatwe, ale jeśli spróbujemy spojrzeć oczami Pollyanny, okazuje się całkiem możliwe, a życie nabiera wtedy blasku, każdy dzień przynosi zadowolenie i radość.

Pollyanna po śmierci ojca przybywa do domu oschłej, surowej ciotki. Uśmiechem, wewnętrzną pogodą, niezwykłą umiejętnością dostrzegania we wszystkim jasnych stron Pollyanna zdobywa powszechną sympatię, a jej słynna „gra w zadowolenie” odmienia los wielu ludzi w miasteczku.

Dzieje Pollyannay to historia dziewczynki, która dobrocią, promienną radością i optymizmem zmienia otaczający ją świat. Jednocześnie jest to pewien sposób na życie, który okazuje się nader prosty: być dobrym i dostrzegać dobro w innych.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Superowa

Bardzo sympatyczna główna bohaterka. Optymizm aż tryska z książki.

autor opinii: i ch

Ksiązka wielu pokoleń

To książka która nauczyła mnie optymizmu, otrzymałam ją jako dorastająca dziewczynka w wieku kiedy wydaje się ze jest :się najmądrzejszym" :)dziś jestem mama 10 letniej dziewczynki i już bardzo cześto staram sie podsuwać mojej Oli ksiazki które warto przeczytać.To ulubiona ksiażka mojej córki, dzięki niej przeczytałąm ta ksiażke z innej perspektywy..kobiety po 30 która czasem nie doceniała tego co ma. POLECAM W 100%

autor opinii: Katarzyna Zuch

Książka, która omieniła moje życie

Od przeczytania "Pollyanny" minęło już 28 lat. Zaczęłam tak jak główna bohaterka dostrzegać we wszystkim pozytywne strony. Od tamtej pory moją dewizą jest "Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło" i z uśmiechem przyjmuje wszystko co mnie spotyka. Ta książka odmieniła moje życie, gra w zadowolenie się sprawdza. Polecam wszystkim bez względu na wiek, bohaterka na początku książki ma zaledwie 11 lat ale spokojnie dorosły czytelnik w lekturze odnajdzie wiele cennych wskazówek dla siebie. Jest również druga część tej książki "Pollyanna dorasta" również warta przeczytania.

autor opinii: Ewa Kramarczyk

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rytm
Autor: Eleanor H. Porter
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 158
Wymiar [mm]: 150x210
EAN: 9788373996687
ISBN: 9788373996687
ID: 116504

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Pollyanna Pollyanna
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...