TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prezent dla nauczyciela

Najlepszy prezent dla nauczyciela!

Przychodzą w ciągu roku takie momenty, kiedy myślimy o nauczycielach i pedagogach. Jednym z nich jest 14 października, kiedy chcemy im wręczyć najlepszy prezent na Dzień Nauczyciela. Nie zawsze jest jednak czas na to, aby na własną rękę szukać odpowiednich podarunków, choć z drugiej strony to oczywiste, że same życzenia na Dzień Nauczyciela nie wystarczą! Aby w odpowiedni sposób podziękować im za trud wkładany w edukację najmłodszych i odpowiedzialność, z jaką wiąże się ich praca, trzeba się naprawdę postarać. Taki prezent w odpowiednim stopniu powinien oddawać naszą wdzięczność - zwłaszcza, jeśli musimy wybrać prezent dla wychowawcy.

Co kupić na Dzień Nauczyciela?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich tym, którym prezenty na Dzien Nauczyciela spędzają sen z powiek! Z myślą o nich przygotowaliśmy ten zestaw prezentowy. To idealne rozwiązanie zwłaszcza dla wszystkich tych, którzy dość późno orientują się, kiedy jest Dzień Nauczyciela. Prezent w takim wypadku jest niezbędny, jenak często okazuje się, że nie tak łatwo wymyślić, co warto podarować. Nam jednak pomysł na prezent dla nauczyciela nasunął się sam! To połączenie wartościowych treści, które ubogacają ducha, z codzienną dawką motywacji, która przydaje się zdecydowanie każdemu, kto musi rano wstać.

Nasz oryginalny prezent dla nauczyciela zawiera w sobie:

- Książkę autorstwa o. Adama Szustaka pt. "Szusta rano", która stawia na nogi lepiej niż mocna kawa;
- Modlitewnik dla nauczycieli;
- Przydatną zakładkę do książki z cytatem, który pokazuje pedagogom, jak ważną misję mają do spełnienia;
- Krótką modlitwę, która towarzysząc im w zmaganiu z trudami wychowania, będzie duchowym umocnieniem;
- Obrazek z Janem Chrzcicielem de La Salle - patronem nauczycieli i pedagogów;

Nasz pomysł na prezent dla nauczyciela - Twój problem z głowy!

Przygotowany przez nas podarunek, to oryginalny prezent na Dzień Nauczyciela ale nie tylko! To najlepszy pomysł na podziękowania dla nauczyciela na każdą okazję. Doskonale sprawdzi się również, jako prezent dla nauczyciela na koniec roku, prezent dla nauczyciela na pożegnanie (gdy nasze pociechy kończą szkołę), a nawet - prezent na zakończenie przedszkola!

Całość została ręcznie zapakowana w ponadczasowym stylu eko i przewiązana satynową wstążką. To gotowy podarunek, który zadowoli każdego nauczyciela! Wystarczy, że rozpakujesz przesyłkę i wręczysz mu ten wyjątkowy zestaw.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: pudełko
Wydawca: Rafael
Autor: praca zabiorowa
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 728
Wymiar [mm]: 360x270
EAN: 5454221998114
ISBN: 5454221998114
ID: 454063

Zobacz również

Prezent dla nauczyciela
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...