TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prezent na Święta dla Babci i Dziadka

Dobry pomysł na prezenty pod choinkę - gwarantowana radość

Pewnie już od jakiegoś czasu głowisz się nad tym, jakie prezenty pod choinkę najbardziej ucieszyłyby Twoich najbliższych. My już wiemy, co da im radość, więc nie czekaj i z naszą małą pomocą spraw, aby Święta Twoich najbliższych były jeszcze bardziej niezwykłe!

Prezenty na święta - co wybrać?

Pomysły na prezenty świąteczne to nasza specjalność. Dobieramy je tak, aby oświetlone blaskiem świątecznych lampek oczarowały tego, kto zostanie nimi obdarowany. Jeśli właśnie taki prezent pod choinkę chcesz wręczyć najbliższym, dobrze trafiłeś. To podarunek, który zostanie z nimi na lata!

Specjalnie z myślą o nich (i o Tobie) stworzyliśmy prezent na gwiazdkę, który pokaże, że o nich myślisz! Ten wyjątkowy pomysł na prezent świąteczny będzie doskonałą odpowiedzią na duchowe potrzeby osób bliskich Twojemu sercu!

Prezenty pod choinkę dla rodziców i dziadków

Trafione prezenty, dostosowane do wiedzy i życiowego doświadczenia, to coś, co nadaje im wartość. Proponujemy więc jako prezent na święta dla rodziców i dziadków warościowe książki, a wśród nich:

- Otwórz przede mną te karty to specjalnie przygotowane rozważania na wszystkie niedziele każdego cyklu roku liturgicznego, po których przewodnikiem jest św. Augustyn.

- Boże Narodzenie , czyli książeczka z obrzędami wigilijnymi i modlitwami Bożonarodzeniowymi, wzbogacona o najpiękniejsze kolędy w wykonaniu największych gwiazd polskiej estrady.

Postaw na ten pomysł na prezent pod choinkę i spraw bliskim wiele radości!

Jak zapakować prezenty na gwiazdkę?

O to nie musisz się martwić! Wszystko to zostanie przez nas ręcznie zapakowane w pudełko w stylu eko, ozdobione papierem w świąteczne wzory i przewiązane satynową wstążką. Całość uzupełni okolicznościowy karnet do samodzielnej personalizacji, który sprawi, że obdarowana osoba poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowa!

Takie świąteczne prezenty to nie tylko wartościowe, ale również gotowe podarunki, o spakowanie których nie będziesz musiał się martwić w przedświątecznej gorączce.

Informacje techniczne

Oprawa: pudełko
Wydawca: Rafael
Autor: s. Krystyna Abramczuk OSA
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 464
Wymiar [mm]: 160x232
EAN: 999444333113918
ID: 457896

Zobacz również

Prezent na Święta dla Babci i Dziadka
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...