TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prezent na Święta dla dziecka (2)

Dobry pomysł na prezenty pod choinkę - gwarantowana radość

Pewnie już od jakiegoś czasu głowisz się nad tym, jakie prezenty pod choinkę najbardziej ucieszyłyby najmłodszych członków Twojej rodziny. My już wiemy, co da im radość, więc nie czekaj i z naszą małą pomocą spraw, aby Święta Twoich najbliższych były jeszcze bardziej niezwykłe!

Prezenty na święta - co wybrać?

Pomysły na prezenty świąteczne to nasza specjalność. Dobieramy je tak, aby oświetlone blaskiem świątecznych lampek oczarowały tego, kto zostanie nimi obdarowany. Jeśli właśnie taki prezent pod choinkę chcesz wręczyć najbliższym, dobrze trafiłeś. To podarunek, który zostanie z nimi na lata!

Specjalnie z myślą o nich (i o Tobie) stworzyliśmy prezent na gwiazdkę, który pokaże, że o nich myślisz! Ten wyjątkowy pomysł na prezent świąteczny będzie doskonałą odpowiedzią na duchowe potrzeby osób bliskich Twojemu sercu!

Prezenty pod choinkę dla dzieci

Trafione prezenty na Mikołaja to klucz to dziecięcej radości. My gwarantujemy, że uśmiech na twarzach najmłodszych wywołają wartościowe książki, a wśród nich:
- Biblia w komiksie, czyli zapierająca dech w piersiach komiksowa opowieść, która nie pozwoli się oderwać od lektury żadnemu czytelnikowi.

- Święta Rodzina (komiks), czyli niezwykła opowieść o małżeństwie, w którym pojawił się Bóg pod postacią małego dzieciątka. Pomóż dzieciom poznać najbardziej niesamowity cud, jaki wydarzył się w Betlejem przed dwoma tysiącami lat i nadal jest obecny wśród nas.

Postaw na ten pomysł na prezent pod choinkę i spraw dzieciom wiele radości!

Jak zapakować prezenty na gwiazdkę?

O to nie musisz się martwić! Wszystko to zostanie przez nas ręcznie zapakowane w pudełko w stylu eko, ozdobione papierem w świąteczne wzory i przewiązane satynową wstążką. Całość uzupełni okolicznościowy karnet do samodzielnej personalizacji, który sprawi, że obdarowana osoba poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowa!

Takie świąteczne prezenty to nie tylko wartościowe, ale również gotowe podarunki, o spakowanie których nie będziesz musiał się martwić w przedświątecznej gorączce.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Rafael
Autor: Aleksandra Polewska
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 688
Wymiar [mm]: 185x245
EAN: 9994441113317
ID: 457893

Zobacz również

Prezent na Święta dla dziecka (2)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...