TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prezent na Święta dla dziecka (3)

Dobry pomysł na prezenty pod choinkę - gwarantowana radość

Pewnie już od jakiegoś czasu głowisz się nad tym, jakie prezenty pod choinkę najbardziej ucieszyłyby najmłodszych członków Twojej rodziny. My już wiemy, co da im radość, więc nie czekaj i z naszą małą pomocą spraw, aby Święta Twoich najbliższych były jeszcze bardziej niezwykłe!

Prezenty na święta - co wybrać?

Pomysły na prezenty świąteczne to nasza specjalność. Dobieramy je tak, aby oświetlone blaskiem świątecznych lampek oczarowały tego, kto zostanie nimi obdarowany. Jeśli właśnie taki prezent pod choinkę chcesz wręczyć najbliższym, dobrze trafiłeś. To podarunek, który zostanie z nimi na lata!

Specjalnie z myślą o nich (i o Tobie) stworzyliśmy prezent na gwiazdkę, który pokaże, że o nich myślisz! Ten wyjątkowy pomysł na prezent świąteczny będzie doskonałą odpowiedzią na duchowe potrzeby osób bliskich Twojemu sercu!

Prezenty pod choinkę dla dzieci

Trafione prezenty na Mikołaja to klucz to dziecięcej radości. My gwarantujemy, że uśmiech na twarzach najmłodszych wywołają wartościowe książki, a wśród nich:
- Święta Rodzina (komiks), czyli niezwykła opowieść o małżeństwie, w którym pojawił się Bóg pod postacią małego dzieciątka. Pomóż dzieciom poznać najbardziej niesamowity cud, jaki wydarzył się w Betlejem przed dwoma tysiącami lat i nadal jest obecny wśród nas.

- Jezus Chrystus Historia Zbawienia Świata (komiks), czyli niezwykła opowieść o największym cudzie, jaki kiedykolwiek zdarzył się na świecie; to opowieść o największej miłości Boga do człowieka, o niebywałym poświęceniu – oddaniu na ukrzyżowanie swojego jedynego Syna.

- Święty Jan Paweł II i Tajemnica z Fatimy (komiks), czyli opowieść o tym, jak Papież swą niezłomną postawą nieugiętego człowieka, który nie znał kompromisów, z odwagą torował drogę ku Chrystusowi. Zawierzając swe życie całkowicie Matce Bożej, św. Jan Paweł II dotknął tajemnicy fatimskiej i cudu ocalenia.

- O dwóch takich co nie bali się terrorystów (komiks), czyli historia heroicznej postawy dwóch polskich misjonarzy, męczenników z Pariacoto w Peru, bł oo. Zbigniewa Strzałkowskiego i Michała Tomaszka, którzy wyruszyli przed laty do Ameryki Południowej krzewić wiarę wśród Indian w dzikich i niedostępnych Andach.

Postaw na ten pomysł na prezent pod choinkę i spraw dzieciom wiele radości!

Jak zapakować prezenty na gwiazdkę?

O to nie musisz się martwić! Wszystko to zostanie przez nas ręcznie zapakowane w pudełko w stylu eko, ozdobione papierem w świąteczne wzory i przewiązane satynową wstążką. Całość uzupełni okolicznościowy karnet do samodzielnej personalizacji, który sprawi, że obdarowana osoba poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowa!

Takie świąteczne prezenty to nie tylko wartościowe, ale również gotowe podarunki, o spakowanie których nie będziesz musiał się martwić w przedświątecznej gorączce.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rafael
Autor: Aleksandra Polewska
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 128
Wymiar [mm]: 200x290
EAN: 9994441113324
ID: 457894

Zobacz również

Prezent na Święta dla dziecka (3)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...