TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prezent na Święta dla Nastolatka

Dobry pomysł na prezenty pod choinkę - gwarantowana radość

Pewnie już od jakiegoś czasu głowisz się nad tym, jakie prezenty pod choinkę najbardziej ucieszyłyby najmłodszych członków Twojej rodziny. My już wiemy, co da im radość, więc nie czekaj i z naszą małą pomocą spraw, aby Święta Twoich najbliższych były jeszcze bardziej niezwykłe!

Prezenty na święta - co wybrać?

Pomysły na prezenty świąteczne to nasza specjalność. Dobieramy je tak, aby oświetlone blaskiem świątecznych lampek oczarowały tego, kto zostanie nimi obdarowany. Jeśli właśnie taki prezent pod choinkę chcesz wręczyć najbliższym, dobrze trafiłeś. To podarunek, który zostanie z nimi na lata!

Specjalnie z myślą o nich (i o Tobie) stworzyliśmy prezent na gwiazdkę, który pokaże, że o nich myślisz! Ten wyjątkowy pomysł na prezent świąteczny będzie doskonałą odpowiedzią na duchowe potrzeby osób bliskich Twojemu sercu!

Prezenty pod choinkę dla nastolatków

Trafione prezenty świąteczne to klucz to wspólnej radości. Szczególnym wyzwaniem wydają się w tym okresie prezenty dla nastolatków. My z myślą o nich wybraliśmy wartościowe książki, które pomogą im w przeżywaniu (nie zawsze łatwej w tym wieku) codzienności, a wśród nich:

- Szusta rano, czyli doskonały codziennik motywacyjny autorstwa o. Adama Szustaka. To książka, z którą o wiele łatwiej, mądrzej i przede wszystkim lepiej można przeżyć każdy dzień! Dzięki tym rozważaniom czytelnik może złapać zdrowy dystans do siebie i innych, i dowie się, jak radzić sobie z trudnościami, jak nie być tak bardzo pospinanym, jednocześnie pamiętając o tym, co ważne.

- Jezus mówi do ciebie. Słowa dla młodych, czyli najnowsza książka Sary Young, która przez wiele lat spisywała słowa, jakie wypowiadał do niej Jezus. Owocem jej modlitw stała się książka Jezus mówi do ciebie, dzięki której miliony ludzi na całym świecie mogą zbliżać się do Boga. Teraz swoje przesłanie Jezus kieruje przez nią do młodzieży.

Postaw na ten pomysł na prezent pod choinkę i spraw najbliższym wiele radości!

Jak zapakować prezenty na gwiazdkę?

O to nie musisz się martwić! Wszystko to zostanie przez nas ręcznie zapakowane w pudełko w stylu eko, ozdobione papierem w świąteczne wzory i przewiązane satynową wstążką. Całość uzupełni okolicznościowy karnet do samodzielnej personalizacji, który sprawi, że obdarowana osoba poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowa!

Takie świąteczne prezenty to nie tylko wartościowe, ale również gotowe podarunki, o spakowanie których nie będziesz musiał się martwić w przedświątecznej gorączce.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: pudełko
Wydawca: Rafael
Autor: o. Adam Szustak OP
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 968
Wymiar [mm]: 145x210
EAN: 9994441113331
ID: 458191

Zobacz również

Prezent na Święta dla Nastolatka
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...