TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prezent na Święta dla Niego (2)

Dobry pomysł na prezenty pod choinkę - gwarantowana radość

Pewnie już od jakiegoś czasu głowisz się nad tym, jakie prezenty pod choinkę najbardziej ucieszyłyby Twojego męża, chłopaka lub tatę. My już wiemy, co da im radość, więc nie czekaj i z naszą małą pomocą spraw, aby Święta Twoich najbliższych były jeszcze bardziej niezwykłe!

Prezenty na święta - co wybrać?

Pomysły na prezenty świąteczne to nasza specjalność. Dobieramy je tak, aby oświetlone blaskiem świątecznych lampek oczarowały tego, kto zostanie nimi obdarowany. Jeśli właśnie taki prezent pod choinkę chcesz wręczyć najbliższym, dobrze trafiłeś. To podarunek, który zostanie z nimi na lata!

Specjalnie z myślą o nich (i o Tobie) stworzyliśmy prezent na gwiazdkę, który pokaże, że o nich myślisz! Ten wyjątkowy pomysł na prezent świąteczny będzie doskonałą odpowiedzią na duchowe potrzeby osób bliskich Twojemu sercu!

Prezent dla mężczyzny na swieta

Z czego ucieszyłby się współczesny mężczyzna? Zapewne z dobrej książki! Proponujemy więc jako prezent pod choinkę dla męża, chłopaka lub taty wartościowe książki, a wśród nich:

- Pół na pół, czyli ciekawa rozmowa dwóch, intrygujących postaci: Szymona Hołowni i Marcina Prokopa, którzy weszli przebojem na szklane ekrany jako zgrany duet przeciwieństw. W „Pół na pół” opowiadają także o tym, kim są z dala od kamer.

- Znak woli i mocy, czyli niezwykle dynamiczna powieść historyczna z czasów Bolesława Chrobrego, w której stawką jest przyszłość młodego państwa.

Postaw na ten pomysł na prezent pod choinkę i spraw bliskim wiele radości!

Jak zapakować prezenty na gwiazdkę?

O to nie musisz się martwić! Wszystko to zostanie przez nas ręcznie zapakowane w pudełko w stylu eko, ozdobione papierem w świąteczne wzory i przewiązane satynową wstążką. Całość uzupełni okolicznościowy karnet do samodzielnej personalizacji, który sprawi, że obdarowana osoba poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowa!

Takie świąteczne prezenty to nie tylko wartościowe, ale również gotowe podarunki, o spakowanie których nie będziesz musiał się martwić w przedświątecznej gorączce.

Informacje techniczne

Oprawa: pudełko
Wydawca: Rafael
Autor: Szymon Hołownia
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 145
Wymiar [mm]: 944
EAN: 9994441113195
ID: 458152

Zobacz również

Prezent na Święta dla Niego (2)
75.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...