TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prezent na Święta dla Niej (2)

Dobry pomysł na prezenty pod choinkę - gwarantowana radość

Pewnie już od jakiegoś czasu głowisz się nad tym, jakie prezenty pod choinkę najbardziej ucieszyłyby Twojego męża, chłopaka lub tatę. My już wiemy, co da im radość, więc nie czekaj i z naszą małą pomocą spraw, aby Święta Twoich najbliższych były jeszcze bardziej niezwykłe!

Prezenty na święta - co wybrać?

Pomysły na prezenty świąteczne to nasza specjalność. Dobieramy je tak, aby oświetlone blaskiem świątecznych lampek oczarowały tego, kto zostanie nimi obdarowany. Jeśli właśnie taki prezent pod choinkę chcesz wręczyć najbliższym, dobrze trafiłeś. To podarunek, który zostanie z nimi na lata!

Specjalnie z myślą o nich (i o Tobie) stworzyliśmy prezent na gwiazdkę, który pokaże, że o nich myślisz! Ten wyjątkowy pomysł na prezent świąteczny będzie doskonałą odpowiedzią na duchowe potrzeby osób bliskich Twojemu sercu!

Prezent na święta dla dziewczyny

Z czego ucieszyłaby się współczesna kobieta? Zapewne z dobrej książki! Proponujemy więc jako prezent pod choinke dla dziewczyny, żony, siostry czy mamy wartościowe książki, a wśród nich:

- Kocham Cię mimo wszystko , czyli poruszająca powieść o tym, że Bóg spełnia nasze marzenia, choć często inaczej, niż planowaliśmy.

- Boska Kobieta w cudownym planie Stwórcy , czyli wyjątkowy poradnik, który pozwoli kobiecie odkryć, jak zyskać stabilne poczucie własnej wartości, jakie jest jej prawdziwe piękno, jak powinna wyglądać kobiecość w relacjach damsko-męskich oraz co Bóg myśli o jej karierze zawodowej.

Postaw na ten pomysł na prezent pod choinkę i spraw bliskim wiele radości!

Jak zapakować prezenty na gwiazdkę?

O to nie musisz się martwić! Wszystko to zostanie przez nas ręcznie zapakowane w pudełko w stylu eko, ozdobione papierem w świąteczne wzory i przewiązane satynową wstążką. Całość uzupełni okolicznościowy karnet do samodzielnej personalizacji, który sprawi, że obdarowana osoba poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowa!

Takie świąteczne prezenty to nie tylko wartościowe, ale również gotowe podarunki, o spakowanie których nie będziesz musiał się martwić w przedświątecznej gorączce.

Informacje techniczne

Oprawa: pudełko
Wydawca: Rafael
Autor: Kristen Clark, Bethany Baird
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 704
Wymiar [mm]: 195x125
EAN: 9994441113126
ID: 458208

Zobacz również

Prezent na Święta dla Niej (2)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...