TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prezent na Święta - filmowy (1)

autor: John Gunn

Dobry pomysł na prezenty pod choinkę - gwarantowana radość

Pewnie już od jakiegoś czasu głowisz się nad tym, jakie prezenty pod choinkę najbardziej ucieszyłyby Twojego męża, chłopaka lub tatę. My już wiemy, co da im radość, więc nie czekaj i z naszą małą pomocą spraw, aby Święta Twoich najbliższych były jeszcze bardziej niezwykłe!

Prezenty na święta - co wybrać?

Pomysły na prezenty świąteczne to nasza specjalność. Dobieramy je tak, aby oświetlone blaskiem świątecznych lampek oczarowały tego, kto zostanie nimi obdarowany. Jeśli właśnie taki prezent pod choinkę chcesz wręczyć najbliższym, dobrze trafiłeś. To podarunek, który zostanie z nimi na lata!

Specjalnie z myślą o nich (i o Tobie) stworzyliśmy prezent na gwiazdkę, który pokaże, że o nich myślisz! Ten wyjątkowy pomysł na prezent świąteczny będzie doskonałą odpowiedzią na duchowe potrzeby osób bliskich Twojemu sercu!

Filmowe prezenty pod choinke

Z czego ucieszyłby się każdy, kto lubi spędzać zimowe wieczory w domowym zaciszu? Zapewne z dobrych filmów! Proponujemy więc jako prezent pod choinke zestaw wyjątkowych filmów, a wśród nich:

- Sprawa Chrystusa, czyli opowieść o dziennikarskim śledztwie, które miało podważyć wiarę wielu osób. Czy okazało się skuteczne?

- Jak Bóg da, czyli ogromna dawka humoru zamknięta w znakomitej opowieści, która w doskonały sposób pokazuje, jakimi drogami prowadzi nas Pan Bóg.

Postaw na ten pomysł na prezent pod choinkę i spraw bliskim wiele radości!

Jak zapakować prezenty na gwiazdkę?

O to nie musisz się martwić! Wszystko to zostanie przez nas ręcznie zapakowane w pudełko w stylu eko, ozdobione papierem w świąteczne wzory i przewiązane satynową wstążką. Całość uzupełni okolicznościowy karnet do samodzielnej personalizacji, który sprawi, że obdarowana osoba poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowa!

Takie świąteczne prezenty to nie tylko wartościowe, ale również gotowe podarunki, o spakowanie których nie będziesz musiał się martwić w przedświątecznej gorączce.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: pudełko
Producent/dystrybutor: Rafael
Autor: John Gunn
Rok wydania: 2019
EAN: 9994441113362
Kod produktu: 9994441113362
ID: 458065

Zobacz również

Prezent na Święta - filmowy (1)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...