TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prezentacje. Jak wywołać najlepsze wrażenie

Ocena:
(2 opinii)

Pracujesz bez wytchnienia, by zrealizować trudny projekt? Tworzysz strategię działu i masz nadzieję na dodatkowe pieniądze z firmowego budżetu? Jako przedstawiciel handlowy pozyskujesz nowych klientów lub rozszerzasz ofertę produktów wprowadzanych na rynek? A może jeszcze się uczysz i w pocie czoła przygotowujesz do sesji egzaminacyjnej?

Nad czymkolwiek się głowisz, cokolwiek chcesz zaprezentować światu, prędzej czy później musisz zabrać głos. Dziś nie wystarczy już recytowanie wyuczonych formułek, nieskuteczny okaże się monolog do okna i skomplikowane operacje z użyciem tony materiałów rozpraszających uwagę audytorium. Czas, byś wykorzystał ponad dwa tysiące lat rozwoju sztuki retoryki. Musisz stanąć z podniesionym czołem przed wpatrzonymi w Ciebie oczyma, nawiązać kontakt i przeprowadzić wspaniałą prezentację.

Gdy zrobisz już pozytywne pierwsze wrażenie, zacznij płynnie:

* przedstawiać interesująco przygotowany temat;
* przekazywać nawet bardzo trudne informacje;
* posługiwać się modulacją głosu;
* wciągać słuchaczy w dyskusję;
* używać odpowiednio dobranych materiałów;
* celnie podsumowywać i pomagać w wyciąganiu wniosków.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

bardzo ciekawa

Witam, bardzo dziękuję za tę książkę. Przeczytałam większą jej część i przeprowadziłam podobno bardzo ciekawe szkolenie u mnie w pracy na ten właśnie temat. Korzystałam m.in z tej książki oraz innych źródeł.Dzięki.M.

autor opinii: Magdalena Skulska

Książka prawie spełniła moje oczekiwania

Szanowna Księgarnio!
Nie przeczytałam jeszcze całej książki "Prezentacje, Jak wywołać najlepsze wrazenie" autorstwa Thomasa Wieke, jednakże to co przeczytałam stało się interesującym materiałem dla mojej prezentacji na temat "O prezentacji". Uważam, że książka Thomasa Wieke jest interesująca, ciekawie opracowana. Bardzo pomocne jest to, że zawiera minisłowniczek polsko-angielsko-niemiecki. Uważam, że książkę warto polecać innym czytelnikom. Zabrakło mi w niej materiału, który znalazłam w internecie dopiero wczoraj na temat rodzajów prezentacji i programów stosowanych do zrobienia prezentacji. Do swojej prezentacji wykorzystałam równiez portal w internecie Kadry.TV oraz wspomniany artykuł równiez z internetu na temat rodzajów prezentacji. Dopiero zestawienie tych trzech źródeł dało pewną całość.
Serdecznie pozdrawiam.
M.Skulska.

autor opinii: Magdalena Skulska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: one press
Autor: Thomas Wieke
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 88
Wymiar [mm]: 122x194
EAN: 9788324610594
ISBN: 9788324610594
ID: 153638

Zobacz również

Prezentacje. Jak wywołać najlepsze wrażenie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...