TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prezydent von Dyzma

Achtung! Poszukiwany prezydent von Dyzma. Ostatnia nadzieja nazistów...

Jest schyłek II wojny światowej, wielka sowiecka ofensywa przetacza się przez Generalną Gubernię, prąc bez wytchnienia w kierunku upragnionego celu - Berlina.

Doradcy sugerują Hitlerowi rozwiązanie, w którym nawałnicę powstrzymać może polska pomoc zbrojna. Tylko jak przekonać do siebie Polaków po latach wyniszczania narodu?

Pomysł jest prosty - na stanowisko prezydenta podstawić należy człowieka charyzmatycznego, ale jednocześnie uległego III Rzeszy.

Wybór pada na Nikodema von Dyzmę - przedwojennego karierowicza, którego część społeczeństwa traktowała jako męża opatrznościowego. Należy go jednak najpierw znaleźć - podczas napaści na Polskę zniknął bowiem w niewyjaśnionych okolicznościach.

W szalonym wyścigu z czasem udział biorą najwięksi gracze w nazistowskich Niemczech - Hans Frank, Heinrich Himmler i Joseph Goebbels.

Każdy z nich posyła w teren swoich najlepszych agentów. Alianci też nie śpią - po drugiej stronie stają córka Dyzmy, piękna Katarzyna Kunicka oraz samozwańczy agent Jej Królewskiej Mości, James Blond.

Rozpoczyna się gra o przyszłość Europy!

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: Zysk i S-ka
Autor: Marcin Wolski
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 352
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788377852200
ISBN: 9788377852200
ID: 260670

Zobacz również

Prezydent von Dyzma
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...