TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Przedziwny sekret Różańca Świętego

Jeden z największych mistrzów duchowości, św. Ludwik Maria Grignion de Montfort, autor słynnego Traktatu o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny i wielki orędownik zawierzenia Maryi, wskazuje na bogactwo modlitwy różańcowej i opisuje, jak odmawiać ją właściwie!

    W książce "Przedziwny sekret Różańca Świętego" znajdziesz odpowiedź na to:

  • W czym tkwi tajemnica potęgi Różańca?
  • Jaką teologiczną głębię kryje w sobie jedna z najbardziej znanych modlitw chrześcijańskich?
  • Jak nie poddać się zniechęceniu?

Jeśli chcesz wspiąć się na wyższy poziom modlitwy i nie ulec kłamstwom Szatana, jak to często zdarza się ludziom modlitwy, odmawiaj codziennie, jeżeli możesz, cały Różaniec albo przynajmniej jedną część!

Udaje ci się to już dzięki Bożej łasce? Tak więc jeśli chcesz wzrastać w pokorze, zachowuj tę praktykę, ponieważ dusza, która odmawia codziennie Różaniec, nigdy nie popadnie w herezję i nigdy nie będzie zwiedziona przez demona: podpisałbym się pod tym stwierdzeniem własną krwią. (fragment)Seria „Perły Duchowości” zainicjowana przez Wydawnictwo Esprit to zbiór klasycznych tekstów w nowych przystępnych tłumaczeniach.

Ludwik Maria Grignion de Montfort (1673–1716) – francuski święty Kościoła katolickiego, jezuita, szczególnie związany z Matką Bożą. Słynął z wielkiego misyjnego zapału, z powodu którego spotykały go liczne prześladowania. Był świadkiem wielu cudów, doświadczał wewnętrznych objawień.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Esprit
Autor: św. Ludwik Maria Grignion de Montfort
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 232
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788366061538
ISBN: 9788366061538
ID: 428882

Zobacz również

Przedziwny sekret Różańca Świętego
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...