TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Przepraszam Cię, Jezu. Rachunek sumienia dla dzieci

Ocena:
(8 opinii)

Książeczka adresowana jest do dzieci, a jej treść stanowi propozycja rachunku sumienia, niezbędnego do właściwego kształtowania postaw moralnych i uczestnictwa w życiu sakramentalnym Kościoła. Oprócz zestawu pytań zawiera wiele modlitw i praktyk pobożnościowych, pomocnych w przygotowaniu do sakramentu pokuty.

Opinie naszych Klientów (8 opinii)Napisz swoją opinię

rozczarowanie

Liczyłam na pomoc w przygotowaniu mojego 6-letniego syna do wczesnej Komunii Św. i się rozczarowałam, bo to nie są rozważania dla dzieci.

autor opinii: Marlena Wobszal

pozytywana

Bardzo dobrze napisana książka. W prosty, acz dogłębny sposób można razem z dzieckiem przygotować się do sakramentu pokuty. Dowiedziałam się kilku nowych rzeczy:) Polecam wszystkim.

autor opinii: Małgorzata Rychlicka

Polecam dla dzieci!

Bardzo dobra!

Bardzo pomocna książeczka w przgotowaniu się dziecka do spowiedzi. Szczególowo postawione pytania ułatwiają przypomninie grzechów. Mały format jest bardzo wygodny. Szczególnie polecam

autor opinii: Danuta Kamińska

Pomocny

W ostatni pierwszy piątek miesiąca, moje 11 letnie dziecko przygotowywało się przy pomocy tej książeczki do spowiedzi. Pytania były na tyle szczegółowe, że ułatwiały mu przypomnienie wszystkich popełnionych grzechów. Zdecydowanie lepiej niż przy pomocy jego książeczki do nabożeństwa. Ponadto, mały format jest bardzo wygodny, a dodatkowe modlitwy świetnie go uzupełniają.
Bardzo polecam!

autor opinii: Edyta Szymczak

Bardzo czytelna i sensowna treść książeczki i to nie tylko dla dzieci..
Polecam!

Świetna pomoc dla dzieci i rodziców

Gorąco polecam tę książkę i dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św., i dla nieco starszych.
Skorzystałyśmy z niej z córką, która robiła drugi w swoim życiu rachunek sumienia - bardzo nam ona pomogła. Do tego dała nam możliwość porozmawiania o różnych aspektach uczynków - nie tylko w kategoriach popełniania grzechów, ale inspiracji do czynienia dobrych rzeczy.

autor opinii: Anna Marciniak

Bardzo trafiona

Bardzo dobry rachunek sumienia dla dzieci i młodzieży, nie zniechęcający lecz mobilizujący do głębszej oceny swoich postaw i dostosowany do obecnych czasów.Również modlitwy na końcu książeczki to dodatkowy atut.

autor opinii: Aneta Niźnikowska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: ks. Stanisław Chabiński SAC
Rok wydania: 2000
Ilość stron: 64
EAN: 9788370314613
ISBN: 83-7031-461-9
ID: 444999

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Przepraszam Cię, Jezu. Rachunek sumienia dla dzieci Przepraszam Cię, Jezu. Rachunek sumienia dla dzieci
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...