TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Przygoda z matematyką. Koło

Nowa seria książek "Przygoda z matematyką" wprowadza dzieci w wieku 3-5 lat w fascynujący świat matematyki. Książeczki do pracy (samodzielnej lub pod opieką osoby dorosłej) w atrakcyjny sposób łączą naukę z zabawą.

W książeczce "Koło"" dziecko znajdzie różnego typu ćwiczenia i zadania, które pozwolą mu poznać cechy koła jako figury geometrycznej, nauczy się rozpoznawać jego kształty w swoim otoczeniu. Maluch może samodzielnie kolorować obrazek, dorysowywać brakujące elementy, wyszukiwać na ilustracji koła i je liczyć, przyklejać naklejki o tym kształcie.

Kolorowanie obrazków, utrzymywanie się w konturach, zapełnianie ograniczonych płaszczyzn - te stawiane przed dzieckiem zadania służą doskonaleniu jego sprawności manualnej. Pracując z dorosłym, dziecko może wypowiadać się na temat obrazków. Pomocne będą pytania zamieszczone przy każdej ilustracji, które ukierunkują obserwację dziecka, pobudzą jego ciekawość i spostrzegawczość. Pytania (także te wymyślane przez dorosłego) pozwolą na samodzielne zdefiniowanie przez dziecko charakterystycznych cech koła.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Zielona Sowa
Autor: Małgorzata Czyżowska
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 24
Wymiar [mm]: 288x200
EAN: 9788376236605
ISBN: 9788376236605
ID: 180541

Zobacz również

Przygoda z matematyką. Koło
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...