TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Przygody Emila ze Smalandii

Ocena:
(2 opinii)

Nie ma większego rozrabiaki nad Emila ze Smalandii! Choć wygląda jak aniołek, wciąż wpada na najdziwniejsze pomysły. Raz nawet wciągnął na maszt swoją siostrzyczkę! Rodzice rwą włosy z głowy. Co wyrośnie z takiego urwisa?

Tom zawiera wszystkie części przygód rezolutnego Emila autorstwa niezrównanej Astrid Lindgren. Ta elegancka edycja może być doskonałym prezentem dla każdego dziecka.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Książkę tą kupiłam dla swojego synka, który ma dopiero 2 latka ponieważ poprzednią dałam siostrzeńcowi, który przeczytał ją już dwa razy i czytając cały czas się śmieje. Ja czytałam już dawno przygody Emila i kilka jeszcze tej autorki pozycji . Wszystkie polecam ponieważ są bez przemocy i z dużym humorem nie tylko dla dzieci ale dla całej rodziny.

autor opinii: Katarzyna

Książka Przygody Emila ze Smalandii

Cudowna, pełna humoru książka nie tylko dla 6 latków ( tyle lat ma właśnie mój syn), ale dla całej rodziny - czytałam tę książke jadąc samaochodem z moją rodziną i wszyscy zgodnie zaśmiewaliśmy się z przygód Emila (do rodziny tej należy jeszcze oprócz mnie i syna - mąż i 18 letnia córka).
Serdecznie polecam

autor opinii: Katarzyna Hajdo

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Nasza Księgarnia
Autor: Astrid Lindgren
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 288
Wymiar [mm]: 170x220
EAN: 9788310122896
ISBN: 9788310122896
ID: 224508

Zobacz również

Przygody Emila ze Smalandii
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...