TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Przygody Kropelki Amelki

Ocena:
(2 opinii)

Malutka kropelka deszczu o imieniu Amelka mieszkała w chmurce razem z całą swoją deszczową rodzinką – kilkoma milionami siostrzyczek, braciszków, kuzynów, cioć i wujków… Chmurka, w której mieszkała Amelka, nie była duża. Płynąc po niebie, spotykała inne chmury, wielkie pierzaste i małe puchate. Czasami Amelka odwiedzała swoje koleżanki mieszkające w sąsiednich chmurkach. Ale zawsze bardzo uważała, żeby na czas wrócić do domku, bo psotny wietrzyk lubił rozganiać chmurki po niebie i trzeba było zdążyć, zanim odpłynęły zbyt daleko.

Amelka zawsze lubiła słuchać opowieści. A o czym opowiadały sobie kropelki deszczu w pierzastej chmurce? Ano o tym, jak to było na ziemi. Bo przecież każda kropelka deszczu spadła kiedyś na ziemię, wędrowała po niej, a potem znowu wracała do swojej chmurki. Amelka nie mogła się doczekać, kiedy w końcu przyjdzie ten upragniony dzień… Jakie przygody przeżyje kropelka na ziemi?

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

kropelka Amelak

Dawno nie miałam w ręku tak dobrej pozycji dla dziecka. Książka napisana bez zbędnych ubarwień, Zwracająca uwagę na to co jest w życiu ważne.
Mój syn bardzo lubi jej słuchać. Bardzo polecam książkę.

autor opinii: Małgorzta B.

Polecam

Książkę wybrałam ze względu na tytuł, moja córcia ma na imię Amelka. Ona jest jeszcze za mała (1rok 8 mies.)nudzi się jest zbyt długa. Dla starszej 8 lat córki bardzo się podoba, wraca do niej dosyć często. Ciekawa i pouczająca.

autor opinii: Edyta

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: Jolanta Reisch
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 44
Wymiar [mm]: 190x190
EAN: 9788375801163
ISBN: 978-83-7580-116-3
ID: 159987

Zobacz również

Przygody Kropelki Amelki
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...