TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Przytul mnie

"Przytul mnie" jest książką opartą na prawdziwej historii australijskiego mówcy motywacyjnego, Nicka Vujicica, który urodził się kaleki, bez rąk i nóg.

Szczęśliwe życie to twój wybór. Wiele osób uważa, że nie jest mi dane żyć normalnie, ponieważ nie mam nóg i rąk. Mogę w to uwierzyć i przestać się starać. Mogę zostać w domu i czekać aż inni się mną zajmą. Jednak, zamiast tego, wybrałem wiarę w to, że będę robić, co zechcę, zawsze na moich warunkach. Wybrałem szczęście. I dlatego jestem zawsze szczęśliwy, nieustannie wdzięczny.

Nick mógłby czuć złość, ponieważ nie ma rąk ani nóg, ale woli dziękować za swoją "kurzą stópkę". Na drodze życia wszyscy napotkamy trudności, ale jeśli się nie poddamy, jeśli będziemy próbowali działać, spróbujemy zmienić perspektywę, wszystko będzie możliwe!

Możesz mieć wątpliwości: Bez rąk? Jak w takim razie kogoś przytulić? Jeśli Nick to potrafi, to Ty również!

"Przytul mnie" jest opowieścią o tym jak wielkie znaczenie w naszym życiu ma miłość. Nieważne czy jesteś dzieckiem czy dorosłym, naucz się szanować i doceniać każdy dzień. I co najważniejsze, niech twoje życie będzie wypełnione wdzięcznością. Kochaj bliźniego jak siebie samego i obdarzaj innych, będących w potrzebie, mocnym, ciepłym uściskiem!

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Emka
Autor: Ding Dreamergo
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 88
Wymiar [mm]: 190x195
EAN: 9788365068064
ISBN: 9788365068064
ID: 363466

Zobacz również

Przytul mnie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...