TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu. Pamiątka I Komunii Świętej

Biblia domowa to ekskluzywne wydanie Starego i Nowego Testamentu. Zawiera 121 wspaniałych, całostronicowych ilustracji Gustave’a Doré, nawiązujących do niezwykle cenionych XIX-wiecznych wydań.

Specjalne strony przeznaczone na zapisywanie ważnych wydarzeń rodzinnych sprawiają, że to wydanie Biblii może stać się wielopokoleniową kroniką rodzinną.

Prezentowane wydanie zostało przetłumaczone przez biskupa Kazimierza Romaniuka – jednego z najwybitniejszych polskich biblistów. Jest to pierwszy od 400 lat (od czasów ks. Jakuba Wujka) przekład Biblii na język polski, dokonany przez jednego tłumacza.

W Biblii znajduje się osobiste błogosławieństwo św. Jana Pawła II dla rodzin, które wspólnie czytają słowo Boże oraz list Gratissimam sane - słowa Papieża do polskich rodzin.

Atrakcyjna szata graficzna, ze stylizowanymi XIX-wiecznymi złotymi, filigranowymi ornamentami, bogato zdobiona twarda oprawa, ozdobny grzbiet i złota wstążka podkreślają niezwykłą dbałość o estetykę pamiątkowego wydania Pisma Świętego.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor:
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 1432
Wymiar [mm]: 200x285
EAN: 9788375959130
ISBN: 978-83-7595-913-0
ID: 403726

Zobacz również

Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu. Pamiątka I Komunii Świętej
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...