TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ratunku mój mąż pije

Ocena:
(5 opinii)

Ta książka została napisana przede wszystkim dla tych, którzy sami nie piją, a jednak cierpią przez współuzależnienie. Aby ratować nie tylko samego siebie, ale też chorego męża, syna, żonę…, nie wystarczy wysłać ich do spowiedzi, a samemu dalej powtarzać z litości te same jak dotąd błędy rozpieszczania. Wiara i miłość nie tylko przebaczają, ale również wymagają. Tego można się uczyć z tej książki.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

pozytyw

wszystko ok

autor opinii: Marzena Drawc

Codziennie widzę cierpienia osób współuzależnionych,sam kiedyś piłem nałogowo i nie przejmowałem się co czują inni.Teraz chciałem zrozumieć jakie szkody społeczne powoduje alkoholizm.Terapia uzależnionych i współuzależnionych nie będzie skuteczna bez odniesienia do wiary w Chrystusa.Polecam tę książkę.

autor opinii: Roman

Przyjaciółce

Kupiłam tę książkę przyjaciółce żyjącej od kilkudziesięciu lat z mężem, czynnym alkoholikiem. Chociaż upłynęła spora ilość czasu, ona dalej ją czyta. Osobiście doczytałam ją do połowy i muszę stwierdzić, że brakuje mi szerszego odwołania do psychologicznych mechanizmów alkoholizmu.

"Ratunku! Mój mąż pije!" jest jedną z tych książek, przy których czytaniu cierpi się, ale ten ból powoli oczyszcza serce człowieka, jak Krew Chrystusa kapiąca z Krzyża.

autor opinii: Kaja

ksiażka dla strapionych i połamanych bólem cierpienia

Książka znakomita dla wszystkich połamanych z powodu nałogu alkoholowego w rodzinie. Dla żon, matek, dorosłych dzieci rodziców borykających się tym zgubnym i niszczącym nałogiem. Książka daje wiele cennych praktycznych wskazówek i może stać się ważnym pierwszym krokiem, by nie stać obojętnie wobec tego cierpienia ale zacząć działać. Jako kapłan spotykający się z tą problematyka niemal każdego dnia polecam tę książkę moim strapionym penitentom jako pomoc duchowa ponieważ książka ta niesie wiele nadziei na lepsze jutro.

autor opinii: O. Faustyn Kuśnierz

polecam wszystkim

Po przeczytaniu tej książki mam inne podejście do ludzi z tym problemem,naprawdę warto przeczytać!!!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: Winfried Wermter CPPS
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 280
Wymiar [mm]: 135x195
EAN: 9788372569363
ISBN: 978-83-7256-936-3
ID: 164477

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Ratunku mój mąż pije Ratunku mój mąż pije
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...