TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Refleksje o życiu (CD)

Ocena:
(1 opinii)

Niezwykłe wiersze bp. Jana Szkodonia w interpretacji Anny Dymnej do muzyki Pawła Piotrowskiego. Tematyka podjęta w wierszach zaczerpnięta została z życia; te przejmujące wiersze stoją blisko spraw, które wydarzają się w życiu człowieka; mówią o przemijaniu, o wierności, o tym, że warto być uczciwym w życiu i odpowiedzialnym. Mówią o rzeczach banalnych, ale okazuje się, że te rzeczy, choć oczywiste na pozór, wcale takimi nie są.

Ciepły głos znakomitej aktorki Anny Dymnej sprawia nie tylko na słuchaczach wrażenie estetyczne, ale to, że te wiersze o życiu trafiają do człowieka, przemawiają i pomagają mu żyć w świecie, gdzie prawie w ogóle nie ceni się głębi ani refleksji; w świecie, w którym człowiek "spieszy się" żyć, ale nie spieszy się kochać, choć tak szybko ludzie odchodzą, bo "doprawdy nie można już dłużej żyć lodówkami, bilansami, polityką i rozwiązywaniem krzyżówek, doprawdy nie można" (A. de Exupery).

Czyta: Anna Dymna.

Zobacz tę książkę także w wersji papierowej.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Piękne wiersze

Wiersze pełne zadumy nad życiem przepięknie recytowane przez Annę Dymną, często do nich wracam w myślach, słucham co jakiś czas przed snem.Bardzo mi się podobają. Polecam dla siebie i na prezenty.

autor opinii: Lilianna

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: twarda
Wytwórnia: Petrus
Autor: bp Jan Szkodoń
Rok wydania: 2011
EAN: 9788377200179
ID: 200417

Zobacz również

Refleksje o życiu (CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...