TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Reformacja. Krótkie Wprowadzenie 19

Książki, które zmieniają sposób myślenia!
Reformacja to przystępne omówienie procesu, który stworzył nowoczesną Europę. Czym była Reformacja Siłą postępu i wolności czy przyczyną konfliktów i podziałów Pierwszorzędnym przykładem zdolności religii do inspirowania zmian społecznych czy może ostrzegawczą opowieścią o fanatyzmie i nietolerancji w imię wiary
Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. - od kultury, religii, historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe, które w formule przystępnej, dalekiej od akademickiego wykładu, prezentują wybrane kwestie.

Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów, jak i uzupełnienie wiedzy o tym, co nas pasjonuje. Najnowsze fakty, analizy ekspertów, błyskotliwe interpretacje.

Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: prof. Krystyna Kujawińska Courtney, prof. Ewa Gajewska, prof. Aneta Pawłowska, prof. Jerzy Gajdka, prof. Piotr Stalmaszczyk.

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Autor: Peter Marshall
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 174
Wymiar [mm]: 130x210
EAN: 9788381424035
ISBN: 9788381424035
ID: 453679

Zobacz również

Reformacja. Krótkie Wprowadzenie 19
34.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...