TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rodowód łaski. Tamar. Tom 1

Choć bohaterki "Rodowodu Łaski" były kobietami starożytnego Wschodu, ich historie mają zastosowanie w naszym życiu, w trudnych kwestiach, z którymi zmagamy się we współczesnym świecie. Kobiety te żyły na krawędzi. Miały odwagę. Podejmowały ryzyko.

Dokonywały zaskakujących wyborów - i czasem popełniały ogromne błędy. Nie były idealne, a mimo to Bóg posłużył się nimi w realizacji swego niezwykłego planu, którego celem było objawienie Chrystusa, Zbawiciela świata.

"Rodowód Łaski" to powieść historyczna, której ramy wyznacza Biblia, dlatego punktem wyjścia były dla autorki fakty przedstawione w tej Księdze. Budując na fundamencie Pisma Świętego, F. Rivers stworzyła fabułę, dialogi, wewnętrzne motywacje bohaterów, a w niektórych przypadkach dodatkowe postacie.

Na końcu każdej z pięciu powieści autorka zamieściła krótkie studium z pytaniami do refleksji i dyskusji, zachęcające do bliższego zapoznania się z losami bohaterek przedstawionych na kartach Biblii.

"Rodowód Łaski. Tamar" to pierwsza część fascynującej sagi o pięciu kobietach wymienionych w biblijnej genealogii Jezusa Chrystusa.

Tamar. Jedna z pięciu zwykłych kobiet, które odegrały niezwykłą rolę w dziejach ludzkości. Jej imię zostało uwiecznione w najważniejszej genealogii świata - w "Rodowodzie Łaski". Zdradzona przez mężczyzn, którzy decydowali o jej losie... Postanowiła walczyć o prawo do wiary w kochającego Boga.

Francine Rivers jest wielokrotnie nagradzaną na świecie i w Polsce - m. in. Nagrodą Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2006 - autorką bestsellerów przetłumaczonych na wiele języków.

Sięgnij również po II tom "Rodowodu Łaski" - "Rachab".

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: AETOS Media
Autor: Francine Rivers
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 192
Wymiar [mm]: 138x209
EAN: 9788361097273
ISBN: 9788361097273
ID: 273297

Zobacz również

Rodowód łaski. Tamar. Tom 1
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...