TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rodzeństwo bez rywalizacji

Ocena:
(1 opinii)

Autorki bestsellerowej serii „Jak mówić…” tym razem opowiadają o problemach związanych ze współzawodniczeniem rodzeństwa o miłość i uwagę rodziców.

Konflikty między rodzeństwem należą do codzienności każdej rodziny. Adele Faber i Elaine Mazlish pokazują, jak w najlepszy sposób podejść do sporów, by z rozwiązania skorzystały nie tylko dzieci, ale i ich rodzice.

Autorki piszą o napięciach, jakie rodzi rywalizacja kierowana zazdrością, żalem czy osobistymi rozczarowaniami i co dobrego, a co złego wnosi ona w życie każdej rodziny.

Podsuwają pomysły, jak podchodzić do takich kwestii, by zapewnić każde z dzieci, że jest kochane, bezpieczne i wyjątkowe, a jednocześnie stworzyć podwaliny przyszłych więzi i bliskich stosunków między rodzeństwem.

Edycja wzbogacona jest o suplement zawierający opis doświadczeń polskich rodziców. Nowe wydanie ukazuje się w odświeżonej szacie graficznej.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Książka, którą rodzice rodzeństw powinni mieć na półce. Bardzo przystępnym językiem z przykładami pokazane jakie błędy popełniamy wychowując rodzeństwo, jak ich uniknąć a przede wszystkim jak zrozumieć swoje dzieci. Wracam bardzo często do tej pozycji jak i do innych książek autorek. Żałuję tylko, że nie miałam ich wcześniej ale wszystko da się nadrobić. Polecam.

autor opinii: Anna Szewczyk

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Media Rodzina
Autor: Adele Faber, Elaine Mazlish
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 248
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788380082953
ISBN: 9788380082953
ID: 373043

Zobacz również

Rodzeństwo bez rywalizacji
25.00 zł
22.08 zł
Oszczędzasz 2.92 zł (12%)
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...