TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Różaniec dla dzieci

Pięknie ilustrowana książka ucząca dzieci modlitwy różańcowej poprzez rozważanie obrazów tajemnic życia Jezusa i Maryi splecionych z życiem codziennym dziecka.

Książka zainspirowana Listem apostolskim Jana Pawła II o różańcu, powstała jako efekt poszukiwań ciekawej, obrazowej, dostosowanej do dziecięcej wrażliwości metody odmawiania różańca w naszych rodzinach.

Ta prosta, a jednocześnie głęboka modlitwa, może być pierwszym krokiem w religijnym życiu dziecka, uczynionym w rodzinie i z rodziną. Po zapowiedzi tajemnicy można wspólnie z dziećmi rozważyć treści zawarte w odpowiadających danej tajemnicy ilustracjach.

Obrazy biblijne z życia Jezusa i Jego Matki przeplatają się z obrazami życia codziennego dziecka. Przedstawiona propozycja to jakby konspekt rodzinnej katechezy opartej na różańcu.

Rodzina, która odmawia razem różaniec, odtwarza poniekąd klimat domu w Nazarecie: Jezusa stawia się w centrum, dzieli się z Nim radości i cierpienia, w Jego ręce składa się potrzeby i projekty, od Niego czerpie się nadzieję i siłę na drogę.

Rosarium Virginis Mariae

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Jerozolima
Autor: Aleksandra Kołaczyk, Justyna Ciesielska, Stanisław Barbacki
Ilość stron: 46
Wymiar [mm]: 200x200
EAN: 9788389282095
ISBN: 83-89282-09-7
ID: 26141

Zobacz również

Różaniec dla dzieci
12.54 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...