TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rozmowy z Bogiem. Tom IV: Okres zwykły, Tygodnie XIII-XXIII

Ocena:
(10 opinii)

Jest to siedmiotomowa seria książek zawierających rozważania na każdy dzień roku liturgicznego, autorstwa hiszpańskiego księdza F. F. Carvajala. Tłumaczona na wiele języków, osiągała w każdym tłumaczeniu nawet kilkusettysięczne nakłady.

Głębokie, a jednocześnie praktyczne rozważania związane są z czytaniami liturgicznymi na każdy dzień. Wzbogacają je cytaty z pism Ojców Kościoła oraz świętych (także polskich), jak również fragmenty z najnowszych dokumentów Kościoła. "Rozmowy z Bogiem" mogą stanowić doskonałą pomoc zarówno w codziennej modlitwie ludzi świeckich, jak i w modlitwie oraz pracy duszpasterskiej księży.

Każdy z tomów zawiera indeksy tematyczne. Książka drukowana jest na papierze biblijnym o najwyższej jakości, w poręcznym formacie książkowym (11x15,5 cm) i oprawiona w trwałą, plastikową okładkę.

Opinie naszych Klientów (10 opinii)Napisz swoją opinię

Słowa mądrości dla każdego

Książka jest zbiorem rozważań i wskazówek dla wszystkich poszukujących możliwości pogłębienia swojej wiary.
Pozwala lepiej zrozumieć teksty Ewangelii i odkryć w nich nowe znaczenia.
Przewodnikami w poszukiwaniach duchowych są oprócz Autora, wielcy święci Kościoła Katolickiego, licznie cytowani na stronach tej książki.
Polecam!

autor opinii: Dominik Trepczyński

Wspaniała pomoc do rozmowy z Bogiem. Pozwala wejść w bliską relację z naszy Ojcem Niebieskim. Polecam wszystkim którzy chcą w samotności rozmawiać z Panem Bogiem. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu.

autor opinii: E. Ch.

Bardzo dobra książka !!!

Książka jest naprawdę godna polecenia. Głębokie refleksje napisane przystępnym językiem,czyta się je z wielkim skupieniem. Ta pozycja uczy mądrości, przekazuje PRAWDĘ.

autor opinii: Malwina D.

Bardzo dobre rozważania na każdy dzień.

autor opinii: Artur Komorowski

Dobry przewodnik modlitewny

Czasami trudno zacząć swoją modlitwę. W życiu dzieje to samo i wydaje się, że wszystkie tematy zostały już wyczerpane. A jednak :) bardzo pomagają "Rozmowy z Bogiem", których autor pokazuje jak interpretować Pismo Św., oraz ogólne zasady i prawdy wiary. Medytacje na każdy dzień mają trzy części, które można rozważać i robić sobie przerwy na przemyślenia.

autor opinii: Iwona

wspaniała! Użyźnia glebę naszych serc!

Polecam gorąco! Czytać codziennie... aby móc słyszeć i słuchać :)

autor opinii: Maria Duda

Prawdziwy skarb medytacji chrześcijańskiej

Świetne prowadzenie dojrzałego chrześcijanina Mons. F.F. Carvajal, nieocenione dla każdego, kto pragnie codziennie dojrzewać w chrześcijaństwie,w pogłębianiu relacji z Panem Bogiem i wchodzeniu na wyżyny kontemplacji w świecie.
Jestem "uzależniona" pozytywnie od tej lektury i polecam wszystkim, chcącym się uformować w duchu Opus Dei i nie tylko!

autor opinii: Jolanta Jarosz-Stachura

Bardzo dobra książka

Wszystkie tomy od I do VII pt.Rozmowy z Bogiem Carvajala są po prostu REWELACYJNE.Genialne przemyślenia,modlitwy i rozważania.Czytam codziennie przed snem-może dzięki nim będę lepsza...?

autor opinii: Ewa H.

WSPANIAŁA

Dziękuję!1 książka jest wspaniała! Godna polecenia! mam wszystkie tomy tej serii. Warto polecić innym! i Więcej komentarzy do Pisma Św.

autor opinii: Maria Duda

POLECAM!!!

"Rozmowy z Bogiem" to modlitewne rozważania godne polecenia!!! Pomagają zatrzymać się na chwilę i zastanowić co jest w życiu najważniejsze oraz podpowiadają jak dobrze przeżyć życie, jak podejść do codziennych problemów, smutków, a także radości. Książka ta pomaga zbliżyć się do Boga.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: Francisco F. Carvajal
Rok wydania: 2000
Ilość stron: 712
EAN: 9788370311056
ISBN: 83-7031-105-9
ID: 444907

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Rozmowy z Bogiem. Tom IV: Okres zwykły, Tygodnie XIII-XXIII Rozmowy z Bogiem. Tom IV: Okres zwykły, Tygodnie XIII-XXIII
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...