TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rozmowy z Bogiem. Tom VI: Uroczystości i święta

Ocena:
(3 opinii)

Jest to siedmiotomowa seria książek zawierających rozważania na każdy dzień roku liturgicznego, autorstwa hiszpańskiego księdza F. F. Carvajala. Tłumaczona na wiele języków, osiągała w każdym tłumaczeniu nawet kilkusettysięczne nakłady.

Głębokie, a jednocześnie praktyczne rozważania związane są z czytaniami liturgicznymi na każdy dzień. Wzbogacają je cytaty z pism Ojców Kościoła oraz świętych (także polskich), jak również fragmenty z najnowszych dokumentów Kościoła. "Rozmowy z Bogiem" mogą stanowić doskonałą pomoc zarówno w codziennej modlitwie ludzi świeckich, jak i w modlitwie oraz pracy duszpasterskiej księży.

Każdy z tomów zawiera indeksy tematyczne. Książka drukowana jest na papierze biblijnym o najwyższej jakości, w poręcznym formacie książkowym (11x15,5 cm) i oprawiona w trwałą, plastikową okładkę.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo dobra książka, brakuje mi tylko rozważań o Faustynie (w tomie II jest napisane, że powinny być na początku kwietnia tomu VI, a w moim egzemplarzu tych rozważań nie ma). Ale poza tym jest to jedna z najlepszych pozycji do medytacji! Jestem pod dużym wrażeniem i zamierzam kupować stopniowo całą serię.

autor opinii: Małgorzata

Szczesc Boze!Posiadam wszystkie tomy polecam wszyskim te ksiazki daja na prawde sile potrzebna na kazdy dzien.

autor opinii: MARCIN OFIAROWICZ

Wspaniałe rozmowy

Wszystkie tomiki "Rozmów z Bogiem" ks. Carvajala są wspaniałe! Budują wiarę, stanowią doskonałą formację duchową. Powinni to czytać również księża, klerycy.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: Francisco F. Carvajal
Rok wydania: 2000
Ilość stron: 496
EAN: 9788370311070
ISBN: 83-7031-107-5
ID: 444909

Zobacz również

Rozmowy z Bogiem. Tom VI: Uroczystości i święta
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...