TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rozmowy z Bogiem. Tom III: Okres zwykły, Tygodnie I-XII

Ocena:
(5 opinii)

Jest to siedmiotomowa seria książek zawierających rozważania na każdy dzień roku liturgicznego, autorstwa hiszpańskiego księdza F. F. Carvajala. Tłumaczona na wiele języków, osiągała w każdym tłumaczeniu nawet kilkusettysięczne nakłady.

Głębokie, a jednocześnie praktyczne rozważania związane są z czytaniami liturgicznymi na każdy dzień. Wzbogacają je cytaty z pism Ojców Kościoła oraz świętych (także polskich), jak również fragmenty z najnowszych dokumentów Kościoła. "Rozmowy z Bogiem" mogą stanowić doskonałą pomoc zarówno w codziennej modlitwie ludzi świeckich, jak i w modlitwie oraz pracy duszpasterskiej księży.

Każdy z tomów zawiera indeksy tematyczne. Książka drukowana jest na papierze biblijnym o najwyższej jakości, w poręcznym formacie książkowym (11x15,5 cm) i oprawiona w trwałą, plastikową okładkę.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

warto

Polecane przez księdza z prałatury Opus Dei do codziennych rozważań. Polecam

autor opinii: Irena J.

Polecam i książkę, i księgarnię

Książka do polecenia dla tych, którzy szukają pozycji do codziennych rozważań, ale, korzystając z okazji, polecam przede wszystkim księgarnię: Rewelacyjny kontakt mailowy + życzliwa pomoc to "mieszanka" wyróżniająca Tolle.pl spośród wielu księgarni, z których korzystałam. Będę tu jeszcze wracać

autor opinii: Monika Świderska

Rozmowy z bogiem. tom iii: okres zwykły, tygodnie i-xii autor: francisco f. carvajal

To jest prawdziwa rozmowa z Bogiem. W skupieniu, w słowach Pisma Świętego, kśiążka pomaga nam zrozumieś, co Bóg chce nam powiedzieć i jaka powinna być nasza odpowiedź, i pokazuje nasza zobowiązania wobec wielkiego miłosierdzia Boga do stworzenia. Jestem bardzo zadowolony z posiadania tej książki. Polecam wszystkim, kto chciałby z Pismem Świętym rozmawiać z Panem Bogiem i wyrazić swą wdzięczność za swoje życie, i za to co otrzymaliśmy od naszego Stwórcy.

autor opinii: E. Ch.

Bardzo dobre rozważania na każdy dzień.

autor opinii: Artur Komorowski

Super!!!

Polecam, całą serię tych rozważań, są rewelacyjne!

autor opinii: Iwona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: Francisco F. Carvajal
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 832
EAN: 9788370311049
ISBN: 83-7031-104-0
ID: 444906

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Rozmowy z Bogiem. Tom III: Okres zwykły, Tygodnie I-XII Rozmowy z Bogiem. Tom III: Okres zwykły, Tygodnie I-XII
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...