TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rozmowy z Bogiem. Tom VII: Uroczystości i święta cz. II

Ocena:
(3 opinii)

Jest to siedmiotomowa seria książek zawierających rozważania na każdy dzień roku liturgicznego, autorstwa hiszpańskiego księdza F. F. Carvajala. Tłumaczona na wiele języków, osiągała w każdym tłumaczeniu nawet kilkusettysięczne nakłady.

Głębokie, a jednocześnie praktyczne rozważania związane są z czytaniami liturgicznymi na każdy dzień. Wzbogacają je cytaty z pism Ojców Kościoła oraz świętych (także polskich), jak również fragmenty z najnowszych dokumentów Kościoła. "Rozmowy z Bogiem" mogą stanowić doskonałą pomoc zarówno w codziennej modlitwie ludzi świeckich, jak i w modlitwie oraz pracy duszpasterskiej księży.

Każdy z tomów zawiera indeksy tematyczne. Książka drukowana jest na papierze biblijnym o najwyższej jakości, w poręcznym formacie książkowym (11x15,5 cm) i oprawiona w trwałą, plastikową okładkę.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Rozmowy z Bogiem. Tom VII: Uroczystości i święta cz. II autor: Francisco F. Carvajal

To jest prawdziwa rozmowa z Bogiem. W skupieniu, w słowach Pisma Świętego, kśiążka pomaga nam zrozumieś, co Bóg chce nam powiedzieć i jaka powinna być nasza odpowiedź, i pokazuje nasza zobowiązania wobec wielkiego miłosierdzia Boga do stworzenia. Jestem bardzo zadowolony z posiadania tej książki. Polecam wszystkim, kto chciałby z Pismem Świętym rozmawiać z Panem Bogiem i wyrazić swą wdzięczność za swoje życie, i za to co otrzymaliśmy od naszego Stwórcy. E. Ch.

autor opinii: Edward Choina

duchowość

Od dawna korzystam z rozważań Carvajala. Niestety, nie mogłam zdobyć brakujących tomów. Wreszcie znalazłam je w Waszym klubie. Dziękuję. Moja opinia dotyczy też tomu V.

Teksty autora są proste, zrozumiałe, a jednocześnie głębokie i bardzo dotykające codziennego życia

autor opinii: Małgorzata Szwedo

Rozmowy z Bogiem autora F. Carvajala są godne polecenia , zawierają bardzo fajne medytacje na każdy dzień:-)

autor opinii: Małgorzata Serwatka

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: Francisco F. Carvajal
Rok wydania: 2000
Ilość stron: 522
EAN: 9788370311087
ISBN: 83-7031-108-3
ID: 444910

Zobacz również

Rozmowy z Bogiem. Tom VII: Uroczystości i święta cz. II
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...