BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Rozumna dyscyplina

Ocena:
(1 opinii)

Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem zapewne nie od dziś zastanawiasz się, co zrobić, aby dzieci były posłuszne. Książka "Rozumna dyscyplina" Dariusza Zalewskiego to doskonały poradnik, który na niejedną kryzysową sytuację podsuwa dobre rozwiązanie!

Autor tej książki to niekwestionowany ekspert w dziedzinie klasycznej myśli wychowawczej. Na swoim koncie ma już takie bestsellery, jak: "Wychować człowieka szlachetnego", "Decyduj i walcz!" czy "Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice".

Sprawdź już dziś, co radzi Ci Dariusz Zalewski. "Rozumna dyscyplina" to doskonały poradnik, który podaje rozwiązania na miarę dzisiejszych czasów!

Znajdziesz w niej m.in. konkretne przykłady, schematy rozmów z dziećmi, a nawet specjalnie przygotowaną strategi postępowania, opartą na rodzicielskim autorytecie!

    Dowiesz się również:
  • Jak utrzymać dyscyplinę w domu i w szkole?
  • Dlaczego dobre przykłady nie zawsze pociągają?
  • Co zrobić, by stać się autorytetem w oczach dziecka?
  • Jakie są 3 krytyczne sytuacje, w których powinieneś wstrzymać się od wydawania poleceń?

W wielu domach mamy dziś wysyp niejadków, rozkapryszonych i rozhisteryzowanych młodych ludzi, z którymi rodzice nie są w stanie sobie poradzić. Taki stan rzeczy to w dużej mierze skutek przenikania pewnych mód i idei pedagogicznych, które występują pod umownym szyldem tzw. „bezstresowego wychowania”.

W książce "Rozumna dyscyplina" autor powraca do sprawdzonych wzorców wychowawczych, uwzględniając przy tym postępujące zmiany cywilizacyjne, kulturowe, prawne. Unika z jednej strony pułapki nadmiernego rygoryzmu, z drugiej – pobłażania. Pokazuje rozwiązania optymalne, uwzględniające współczesne realia.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Warta polecenia

Konkretna wypowiedź poparta autorytetami Kościoła, co dla mnie osobiście jest ważne, autor podkreśla że bez zywej relacji z Bogiem m.in. sakramentów świętych i modlitwy nie ma co marzyć o dyscyplinie tj posłuszeństwie dziecka ani o jego zdrowym prawidłowym rozwoju w każdym aspekcie. Jestem bardzo zadowolona.

autor opinii: Magda Kokoszkiewicz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Firma EK Dariusz Zalewski
Autor: Dariusz Zalewski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 131
EAN: 4015480111111
ISBN: 401548
ID: 444749

Zobacz również

Rozumna dyscyplina
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...