TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rozważania o wierze (CD mp3)

Ocena:
(5 opinii)

Światowy bestseller; książka przetłumaczona na kilkadziesiąt języków. Niekonwencjonalne spojrzenie na wiarę w rzetelnym ujęciu teologii życia wewnętrznego. Autor - założyciel i główny animator Ruchu Rodzin Nazaretańskich - dzieli się doświadczeniem kierownictwa duchowego, nawołuje do zawierzenia Bogu zgodnie z ewangelicznym wezwaniem: "Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego" (Mt 18, 3).

Prosty i jasny język przyciąga i angażuje uwagę czytelnika, rozbudza pragnienie doświadczenia Boga, zaprasza do wkroczenia na drogę świętości. Teraz w formacie Mp3. Czyta: Halina Łabonarska.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo dobra

Audiokook bardzo bogaty polecam każdemu kto chce, zbudować relację z Bogiem.

Wysyłka jak zwykle szybko i sprawnie wszystko ok.

autor opinii: Michał Nowosad

Polecam

Gorąco polecam, książka napisana bardzo przystępnym językiem, ksiądz podaje wiele przykładów z życia a głos pani Łabonarskiej brzmi tak kojąco że, słucham z zachwytem.

autor opinii: Agata Jazienicka

bardzo fajne

Bardzo fajny, mądry, wartościowy, pouczający audiobook. Jak dla mnie rewelacja. Bardzo dobrze się tego słucha. Naprawdę polecam

autor opinii: Ania

Odkrywanie rzeczywistości

Książka ks Dajczera jest wprost niezwykła. Uczy krytycznego spojrzenia na swoją osobistą wiarę, zawiera wiele wskazówek umożliwiających zdiagnozowanie własnej wiary.Jest niezwykle inspirująca w procesie osobistego doskonalenia .Polecałabym ją każdemu, kto twierdzi,że jest dobrym katolikiem i w zasadzie nie ma sobie wiele do zarzucenia.

autor opinii: Cecylia

Rozważania o wierze- Tadeusz Dajczer

Książkę przeczytałem już kilka lat temu , ale zapragnąłem mieć jeszcze jej wydanie w formacie mp3. Bardzo podobały mi się głębokie przemyślenia autora .

autor opinii: Jacek

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: ks. Tadeusz Dajczer
Rok wydania: 2012
EAN: 9788377970423
ID: 35432

Zobacz również

Rozważania o wierze (CD mp3)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...