TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Salon sukien ślubnych

Dwie główne bohaterki i dwie niezwykłe historie o pracy, spełnianiu marzeń, zauroczeniu i miłości – tej chorej, obezwładniającej, niszczącej od wewnątrz i tej prawdziwej, niosącej spełnienie. No i zaskakujące zakończenie…

Początek lat trzydziestych XX wieku. Cora Scott odważnie kroczy ścieżką kariery, prowadząc w Heart`s Bend w Tennessee salon sukien ślubnych. Panny młode przyjeżdżają aż z samego Birmingham, by dzięki Corze poczuć się wyjątkowo. Po śmierci właścicielki salon popada w ruinę.

O przywrócenie go do stanu pierwotnego postanawia zawalczyć na początku XXI wieku kapitan Haley Morgan, która po odejściu ze służby w siłach powietrznych USA wraca ze złamanym sercem do rodzinnego miasteczka. Odżywają dawne wspomnienia i pewna obietnica.

Rachel Hauck – amerykańska autorka wielu powieści, w tym cieszącej się dużym powodzeniem także w Polsce bestsellerowej "Sukni ślubnej", wyróżnionej m.in. przez dzienniki: „New York Times”, „Wall Street Journal” i „USA Today” oraz w plebiscycie RITA na najlepszą powieść romantyczną. Nakładem Wydawnictwa Świętego Wojciecha ukazała się również inna jej powieść – "Był sobie książę".

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Autor: Rachel Hauck
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 416
Wymiar [mm]: 140x210
EAN: 9788380650923
ISBN: 9788380650923
ID: 391301

Zobacz również

Salon sukien ślubnych
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...